The Dirty Daddies - The Lucky Seven in Neushoorn op vrijdag 13 februari 2026

  • The Dirty Daddies
    Muze Misse 2025
    © Kees Vos
  • The Dirty Daddies
    The Dirty Daddies - The Lucky Seven - 16/01 - TivoliVredenburg
    © Alec den Os
VR.
13 FEB
THE DIRTY DADDIES - THE LUCKY SEVEN Neushoorn, Leeuwarden
2026
Hoofdprogramma The Dirty Daddies

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op vrijdag 13 februari 2026.
Dat is 253 dagen geleden.

Concert uitverkocht
The Dirty Daddies - The Lucky Seven in Neushoorn is uitverkocht.
Dit concert was uitverkocht.
vr 13 feb
The Dirty Daddies
Neushoorn, Leeuwarden
€ 29,65 - 39,50

Informatie over dit concert

Tradities zijn er om in stand te houden en records zijn er om te breken. De winter van 2025/2026 staat met maar liefst 31 shows in het teken van de grootste clubtour die The Dirty Daddies ooit deden, genaamd The Lucky Seven tour.

De band komt iedereen weer opzoeken in de donkere dagen, vol gas en met een brede glimlach!

Meer concerten zoals deze

Foto's van The Dirty Daddies

Foto The Dirty Daddies te Paaspop Schijndel 2018 - Vrijdag Foto The Dirty Daddies te Festyland 2014 Foto The Dirty Daddies te The Dirty Daddies - 14/10 - TivoliVredenburg Foto The Dirty Daddies te ASM Festival 2024 Foto The Dirty Daddies te Appelpop 2026 - Zaterdag Foto The Dirty Daddies te The Dirty Daddies - The Lucky Seven - 16/01 - TivoliVredenburg
 
Bekijk alle 172 foto's van The Dirty Daddies

Gerelateerde concerten

Gerelateerd nieuws