Call It Off in Rotown op zaterdag 09 december 2017

  • Call It Off
    Call It Off - 15/12 - De Helling
    © Eva Bakker
  • Call It Off
    Call It Off - 7/12 - Patronaat
    © Joyce van Doorn
ZA.
09 DEC
CALL IT OFF 21:00 uur Rotown, Rotterdam
2017
Hoofdprogramma Call It Off
Voorprogramma The Overslept

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op zaterdag 09 december 2017.
Dat is 3236 dagen geleden.

Overzicht tickets dit concert

Tickets Call It Off in Rotown
DEZE Call It Off TICKETS WAREN BESCHIKBAAR:
za 09 dec
Rotown, Rotterdam
€ 10,00

Informatie over dit concert

Voormalig 3FM Serious Talent Call It Off komt op zaterdag 9 december naar Rotown! De band maakte meters op tour met Panic! At The Disco, New Found Glory en Zebrahead. Een absolute must see voor fans van All Time Low, Yellow Card en Green Day.

Meer concerten zoals deze

Foto's van Call It Off , The Overslept

Foto Call It Off te Pedro Pico Pop 2017 Foto Call It Off te Call It Off Plays Taylor Swift - 20/03 - De Helling Foto Call It Off te Call It Off - 3/11- Corneel Foto Call It Off te Call It Off Plays Taylor Swift - 20/03 - De Helling Foto Call It Off te Festival 't Zeeltje 2017 Foto Call It Off te Call It Off - 3/11- Corneel
 
Bekijk alle 87 foto's van Call It Off
Bekijk alle 21 foto's van The Overslept

Gerelateerde concerten

Gerelateerd nieuws