Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
N9
Eeklo
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
OT301
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Helling
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Metropool
Hengelo
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
't Dorpshuys van Cothen
Cothen
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Het Bos
Antwerpen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Little Devil
Tilburg
Mezz
Breda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
Stathe
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
23:00
Grounds
Rotterdam
Sounds Delft
Delft
22:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rodenburg
Beesd
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Dassenakker Live
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 05 mei 2017
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
David Douglas
De Helling, Utrecht
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
zaterdag 06 mei 2017
20:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Yung Internet
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
Venice
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
Tribute to Motown
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
20:30
Tom Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
19:30
Tim Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Tigre Blanco
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van Leer
Paard, Den Haag
22:00
The Zoomatics
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
The Mysterons
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Handsome Family
Metropool, Hengelo
20:00
The Gladiators
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
The Doors in Concert
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Boss
Cacaofabriek, Helmond
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Take No Prisoners / The Estate / Total Seclusion
P60, Amstelveen
20:00
Symphonic Junction #21
Paard, Den Haag
20:30
Steve Kuhn Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
Stekkerdoos
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Starkoo
't Dorpshuys van Cothen, Cothen
St. Solaire
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Speeldoos, Vught
22:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
20:00
Sezah
dB's, Utrecht
Sef
Het Bos, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Saint Vitus
Little Devil, Tilburg
Russkaja + Support in MEZZ
Mezz, Breda
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
20:00
Riptide
Effenaar, Eindhoven
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
20:15
Pink Project
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Peer / The Jerry Hormone Ego Trip
Gelderlandfabriek, Culemborg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Orchestra Baobab
Melkweg, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Most Wanted
Melkweg, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Michel Exel
Podium Hardenberg, Hardenberg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Madeleine Peyroux
De Oosterpoort, Groningen
18:30
Lost Frequencies
Lotto Arena, Antwerpen
Lorrèn
Stathe, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
Lakshmi
Sounds Delft, Delft
22:00
Laetitia Sadier
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Karsu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jonna Fraser
Rodenburg, Beesd
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Joanne Shaw Taylor
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jeff Rosenstock (USA) / Doe (UK)
Winston, Amsterdam
20:30
Jazznight LOUIS! - What a wonderful world
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jake Isaac
Paradiso, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Hermitage
Dassenakker Live, Houten
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Harry Sacksioni
Theater Hofpoort, Coevorden
22:00
Hallo Venray
Merleyn, Nijmegen
20:15
GosT / Timecop1983
De Helling, Utrecht
Fuse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden