Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:30
Corneel
Lelystad
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Café Royal
Mill
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
P3
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
't Ukien
Kampen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
23:00
Ernesto's
Sittard
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Tuchthuis
Eindhoven
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Troubadour
Hardenberg
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bar
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Manifesto
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Musicon
Den Haag
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Piek
Vlissingen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Jonosh
Asten
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
NiXenMeer
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
14:00
PopEi
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Little Devil
Tilburg
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
15:00
Groninger Museum
Groningen
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Hedon
Zwolle
De Piek
Vlissingen
20:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
zaterdag 30 mei 2015
Toto
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tip Jar - Bart de Win / Arianne Knegt / Joost van Es
Nijend 24, Anderen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Strawbs (support: John Statz)
De Vermaning, Zaandam
20:30
The Replacements
Paradiso, Amsterdam
The Pretty Things
Gigant, Apeldoorn
20:30
The Bruceband
Corneel, Lelystad
21:00
Ten Minste Houdbaar Tot 36+ Dance Party Feat. Loïs Lane, Hans Dulfer,
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
21:00
Sunds
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Schudden - Perrongeluk
Chassé Theater, Breda
22:00
Rusty Apollo
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
16:00
Roy Santiago
Concerto, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Rhinorino / The Dirty Denims
Winston, Amsterdam
19:30
Rapper delight #2
De Meester, Almere
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paolo Giacometti - Wereldpianisten
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Otis Redding III & The All Star Super Soul Selection
Luxor Live, Arnhem
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
New Dutch Generation + Lois & The Dirty Heroes
Altstadt, Eindhoven
21:00
My Propane
P3, Purmerend
22:00
Musee Mecanique
Merleyn, Nijmegen
20:30
Morres
Luxor Live, Arnhem
20:30
Monomyth / Shaking Godspeed
't Ukien, Kampen
21:00
Merals Harem
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
23:00
MAMACITA! 40th EDITION
Ernesto's, Sittard
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Knight Susan
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Dok6, Panningen
JP & The Seeger Session Band
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Jesse Malin
De Zwerver, Oostende
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Koningshof, Maassluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Femke Japing / Laura Van de Craats / Stefan De Lauw
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Elyose / Lovelorn Dolls
Tuchthuis, Eindhoven
23:00
Eeuwigheid
Hedon, Zwolle
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theaterhotel Almelo, Almelo
Dilana Smith
Troubadour, Hardenberg
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Likt / Hausmagger / Rene SG
Bar, Rotterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Danny Vera
Manifesto, Hoorn
Daniël Arends - Carte Blanche
Wilminktheater, Enschede
20:00
Clear Clamour
Podium 't Beest, Goes
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Circa Survive
Dynamo, Eindhoven
21:00
Chris Smither
Roepaen, Ottersum
21:00
Chris Daniels & The Kings + special guest: Jan Rijbroek Band
Bibelot, Dordrecht
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater Sneek, Sneek
21:00
Black Command // Verlies [FR] // Wyrms [FR]
Dukdalf, Wieringerwerf
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Apparition + Nox Aeterna
Musicon, Den Haag
Anneke van Giersbergen
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Anne Soldaat
De Piek, Vlissingen
21:00
ad / Aries / Brutuzz / DJ Ex.Zero / Gomes / Majestic / MINZO / Obscure
Poppodium Volt, Sittard
19:30
't Luchtorkest / Slagwerkgroep Afslag 9
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
zondag 31 mei 2015
20:00
Yamato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tsar Bompa
Jonosh, Asten
21:00
Tourist
Bitterzoet, Amsterdam
Toto
Wilminktheater, Enschede
16:15
Tommy Moustache
Gigant, Apeldoorn
15:00
The Wynntown Marshals
NiXenMeer, Enschede
19:00
The Ultimate 80's Experience
Melkweg, Amsterdam
16:00
The Leisure Society
Concerto, Amsterdam
15:00
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sunday Sessions - Punk edition
Het Bolwerk, Sneek
14:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
16:00
Singer-songwriter Sebastiaan Benjamin live in PopEi
PopEi, Eindhoven
15:30
She's Got Balls AC/DC
Little Devil, Tilburg
14:00
Scordatura
Van Abbemuseum, Eindhoven
20:00
Ought
Vooruit, Gent
20:00
Otis Redding III
Paard, Den Haag
15:00
Orchid
Baroeg, Rotterdam
20:15
Nate Ruess
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nate Ruess
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Mohit Chauhan
De Doelen, Rotterdam
15:00
Meindert Talma
Groninger Museum, Groningen
15:00
Koffie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jörgen Rymann & Brainpower
Meervaart, Amsterdam
18:30
Jeroen van Vliet / Jeroen van Vliet Moon Trio
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Holy Beggars / Toycar Taxi / Wessel Klooster
Hedon, Zwolle
Henri Herbert
De Piek, Vlissingen
20:00
Graveyard Johnnys
Altstadt, Eindhoven
16:00
Freek de Jonge
Cacaofabriek, Helmond
Fleetwood Mac
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Flako
BIRD, Rotterdam
14:30
Deep & the Dudes / Jan Scherpenzeel / Robbert Fossen & Peter Struijk
Boerderij, Zoetermeer
20:00
De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
De Toppers - De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam