Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Go Planet
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
Iduna
Drachten
17:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
O.J.C. De Roos
Deurne
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:00
Gelredome
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kelder
Amersfoort
19:30
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Hedon
Zwolle
16:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
van Beresteyn
Veendam
EKKO
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
P3
Purmerend
20:00
De Zwerver
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Jansstheater
Lochem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Taverne De Waag
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:15
Handelsbeurs
Gent
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Theater450
Dordrecht
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Andledon
Den Andel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh
Burgh-Haamstede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
18:00
Taverne
Bergen
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
zaterdag 22 november 2014
K3
Go Planet, Enschede
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Caro Emerald
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Parktheater, Eindhoven
21:00
Dans Dans
N9, Eeklo
20:00
Fryskbloed Muzyk Festival
Iduna, Drachten
17:00
FLYING FISH FESTIVAL
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Stevie Ann
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:30
JazzLab: Albumpresentatie Savoy Room
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Le Peuple de l'Herbe
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Nachttuin ft. Fullcrate x Mar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Grim Tim
O.J.C. De Roos, Deurne
20:15
Rick de Leeuw
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
20:00
The Mad Trist
Musicon, Den Haag
20:15
Codarts & Royal Conservatory Big Band / David Liebman
Theater Dakota, Den Haag
21:00
MacSwordfish
Mezz, Breda
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Moss + Beginners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Barnevelds Philharmonisch Orkest / Karin Bloemen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Tom Freund
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
21:00
Underkarl
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Bouke / Jannes / Rene Karst
De Bonte Wever, Assen
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Posttheater, Arnhem
21:00
Clan Of Xymox
Luxor Live, Arnhem
23:00
Altoooooh! 80's & 90's Alternative
Luxor Live, Arnhem
23:00
Marc Bijl - Live as Art
Luxor Live, Arnhem
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Charles Aznavour
Lotto Arena, Antwerpen
DJ Armin van Buuren
Sportpaleis, Antwerpen
15:00
Julia Oschewski Leerlingen Concert
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
The Cool Quest
Concerto, Amsterdam
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
Fink
Paradiso, Amsterdam
20:00
John The Conqueror
Winston, Amsterdam
20:30
Trampled by Turtles
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni | Stringdance
Meervaart, Amsterdam
21:00
Zip Records Presents: An Old Fashioned Record Label Night
Sugar Factory, Amsterdam
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popronde Afterparty: David Douglas + PAUW + Yuko Yuko
De Kelder, Amersfoort
19:30
An Acoustic Evening | o.a. Douwe Bob
De Meester, Almere
17:00
The Headless Roosters
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
40UP / Alex van Oostrom / DJ Harry de Winter
Victorie, Alkmaar
20:30
BeeJay & The Memphis Project
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Her Name Is Calla
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 23 november 2014
15:00
Hedon Zwaar: Metal Koffie Concert
Hedon, Zwolle
16:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
The Proper Ornaments
Hedon, Zwolle
15:00
Clean Pete
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:30
Martin Barre Band
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Band of Friends plays Rory Gallagher
De Bosuil, Weert
15:00
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
van Beresteyn, Veendam
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
15:00
The Monsters / Wreckless Eric
dB's, Utrecht
Boom Pam / Selda Bağcan
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Tarantino + Cartographer + Strangers Among Bears
Little Devil, Tilburg
Tower of Power
013, Tilburg
Benjamin Herman / Miguel Rodriguez
Theater de Stoep, Spijkenisse
17:00
Farstreet
De Fles, Spijkenisse
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Kamchatka
Poppodium Volt, Sittard
14:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
16:00
Aliyah - Live in concert
P3, Purmerend
20:00
The Temperance Movement + support
De Zwerver, Oostende
Lamb
Doornroosje, Nijmegen
20:30
La Coka Nostra
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Moortje / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Jansstheater, Lochem
20:15
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Novastar
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Ivo Bernard
Taverne De Waag, Haarlem
20:30
Tommy Emmanuel
De Oosterpoort, Groningen
Mighty Oaks + Charlie Cunningham
Vera, Groningen
20:15
Wallace Vanborn
Handelsbeurs, Gent
Arkona / Eluveitie
Effenaar, Eindhoven
20:00
King Tuff
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater450, Dordrecht
19:00
Ill Niño
Burgerweeshuis, Deventer
Electric Six
Paard, Den Haag
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Inge van Calkar
Andledon, Den Andel
Douwe Bob
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
ZydeGoNutz
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh, Burgh-Haamstede
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Angus & Julia Stone
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Botanique, Brussel
19:30
The Vaselines + The Future Dead
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Aestrid
Mezz, Breda
18:00
Dude
Taverne, Bergen
20:00
Ellen Foley & Band
Luxor Live, Arnhem
16:15
Odd Hugo
Gigant, Apeldoorn
20:00
Chris Rea
Lotto Arena, Antwerpen