Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Club Vibes
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ethias Arena
Hasselt
SuperMarkt
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
De Hofnar
Aalten
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Iduna
Drachten
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Metropool
Hengelo
Gigant
Apeldoorn
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Prinsenhof
Best
20:30
De Meerpaal
Dronten
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Flint
Amersfoort
Simplon
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bootstraat
Hasselt
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Theater Ludens
Voorburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
21:00
'T Uilekot
Herzele
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
Hedon
Zwolle
22:30
Grenswerk
Venlo
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
DE Studio
Antwerpen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Café The Old Inn
Hardenberg
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Lichtfabriek
Haarlem
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Metropool
Hengelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Iduna
Drachten
13:30
De Weijer
Boxmeer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
19:30
De Meester
Almere
20:15
De Haestinge
Sint Maartensdijk
Poppodium Romein
Leeuwarden
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 24 oktober 2014
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ken&Mary / Neon Rainbows / Otis
Club Vibes, Rotterdam
20:00
KingFisher Sky
Paard, Den Haag
21:00
Kraak & Smaak
Victorie, Alkmaar
20:15
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lisa Stansfield
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Magnus
Effenaar, Eindhoven
20:00
Marco Borsato
Ethias Arena, Hasselt
Monomyth
SuperMarkt, Den Haag
Moss
Paard, Den Haag
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Musclefarm
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Natural Science
De Hofnar, Aalten
Navarone
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Nits - NITS?
Iduna, Drachten
20:00
Ntjam Rosie - The One
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Purmaryn, Purmerend
Oscar & The Wolf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Oy + Leaf House
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Schizoid Lloyd
Patronaat, Haarlem
20:15
Stef Bos - Mooie waanzinnige wereld
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Steve Rothery (Marillion)
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Stevie Ann
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
Tangarine (locatie: LantarenVenster)
Rotown, Rotterdam
20:00
The Bony King of Nowhere + Sväva
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
The Cool Quest Albumrelease
Hedon, Zwolle
20:30
The Hoax
Metropool, Hengelo
The Pretty Things
Gigant, Apeldoorn
19:00
The Treatment
Baroeg, Rotterdam
21:30
The Wrong Kid Died
V11, Rotterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
De Meerpaal, Dronten
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tomatito
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Flint, Amersfoort
Vreid
Simplon, Groningen
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Theater de Mythe, Goes
21:00
Wayne Hussey
Nieuwe Nor, Heerlen
21:45
Womans Hour
Paradiso, Amsterdam
20:30
Wouter Hamel
Mezz, Breda
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
zaterdag 25 oktober 2014
After The Burial / Dead Letter Circus / Miasmal / Tides From Nebula
Bootstraat, Hasselt
20:15
Alain Clark - Walk With Me
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
American Aquarium
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Ludens, Voorburg
23:00
Anthony Rother / Antigone
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Anuar - Integer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Band of Skulls
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bart Maris / Lode Vercampt
'T Uilekot, Herzele
21:00
Beans On Toast
Winston, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Buried / Wasted Bullet
V11, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Chef'Special
Hedon, Zwolle
22:30
D-wayne / Deejay Alvaro & MC KC Jones / Mac Brown / Sam O Neall / Stic
Grenswerk, Venlo
Daniël Arends - Carte Blanche
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
De Dijk
Flint, Amersfoort
20:30
De Kift
DE Studio, Antwerpen
21:00
Denise Jannah - Ella!
Podium Mozaiek, Amsterdam
23:00
DeventerDubSessions
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
DeWolff
Het Bolwerk, Sneek
Di-rect
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dilana Smith
Café The Old Inn, Hardenberg
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Munttheater, Weert
20:00
Droog Brood speelt Toppers in de Mist – het beste uit 12½ jaar Droog B
Lichtfabriek, Haarlem
Eefje De Visser
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Elle Bandita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Feuerengel
Metropool, Hengelo
19:00
Fiddler's Green
Melkweg, Amsterdam
20:30
Friends of the Family / Rät N FrikK / The Cosmic Carnival
Paard, Den Haag
17:00
Funk 'n Soul Experience
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Gabber Syndrome BirthdayBash
Iduna, Drachten
13:30
Gelderlander Meezingkoor
De Weijer, Boxmeer
20:15
Gers Pardoel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Go Back To The Zoo
Metropool, Hengelo
Gregory Alan Isakov
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (2e seizoen) | Rein Mulder, Benny van
Meervaart, Amsterdam
21:00
Hernán Reinaudo Trio
N9, Eeklo
19:30
Hunting The Robot / The Vagary
De Meester, Almere
20:15
Improcabaret
De Haestinge, Sint Maartensdijk
Into the Void
Poppodium Romein, Leeuwarden
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Hoftheater, Raalte
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Jungle By Night
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Kalio Gayo
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Walhalla, Rotterdam