Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekstroom
Dordrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Little Devil
Tilburg
't Ukien
Kampen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
C.C. Zundert
Zundert
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
De Meester
Almere
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Simplon
Groningen
Hedon
Zwolle
Lotto Arena
Antwerpen
Rotown
Rotterdam
Roepaen
Ottersum
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Muziekodroom
Hasselt
Rotown
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
EKKO
Utrecht
19:30
P3
Purmerend
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Cultura
Ede
14:30
Theater Dakota
Den Haag
13:30
Luxor Live
Arnhem
13:30
RASA
Utrecht
11:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
09:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Lux
Nijmegen
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Taverne
Bergen
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
16:30
1614
Monnickendam
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
People's Place
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Schuur
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 04 oktober 2014
Daniel von Piekartz / Benjamin Herman
Muziekstroom, Dordrecht
20:00
Jack & the Weatherman
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
The Good Hand
't Ukien, Kampen
20:00
The Shenanigans
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
C.C. Zundert, Zundert
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 1
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Posttheater, Arnhem
20:15
Judy Blank
De Helling, Utrecht
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
The Adele Project
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joanne Shaw Taylor
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Bells of Youth
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Popronde 2014|De Skaggerz / Diff / Heroism / Trenchcoat
De Meester, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Dirt River Radio
NiXenMeer, Enschede
20:00
Bokoesam
Simplon, Groningen
zondag 05 oktober 2014
Fish
Hedon, Zwolle
Joe Bonamassa
Lotto Arena, Antwerpen
Dotan
Rotown, Rotterdam
Douwe Bob
Roepaen, Ottersum
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
Rowwen Heze
Paradiso, Amsterdam
19:00
Eläkeläiset
Little Devil, Tilburg
Bolt Thrower / Morgoth / Vallenfyre
Muziekodroom, Hasselt
Dotan
Rotown, Rotterdam
The Dublin Legends
Gigant, Apeldoorn
Tigre Blanco
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jazzbende
Hofman, Utrecht
20:00
Judy Blank
Patronaat, Haarlem
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Hackensaw Boys
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Chali 2Na
Melkweg, Amsterdam
22:00
Morning Parade
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
21:00
Vök
Hedon, Zwolle
20:30
Adam Fields / Michael Diederich / Nicole Mischler
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Bade
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Bear in Heaven
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Ilse DeLange / The Common Linnets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
General Midnight EP release
Luxor Live, Arnhem
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Melanie Dekker
Cafe D’n Ingel, Thorn
Fat White Family
EKKO, Utrecht
19:30
Colin Blunstone
P3, Purmerend
16:00
Eno Supo
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
The Hackensaw Boys
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Bennewitz String Quartet / Gerhard String Quartet / Ishay Shaer
Cultura, Ede
14:30
Ack van Rooyen / Juraj Stanik
Theater Dakota, Den Haag
13:30
Alan Macfarlane 50 jaar drummer
Luxor Live, Arnhem
13:30
Sophie Nzayisenga en Melchior Ntahomkiriye
RASA, Utrecht
11:30
Cultureel Aerwinkel gaat mellow met Meadow
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
09:00
ECI Open Darts
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Chastity Brown
Lux, Nijmegen
16:00
Gare Du Nord
De Bosuil, Weert
16:00
Hard-Ons
dB's, Utrecht
16:00
Bökkers
Concerto, Amsterdam
19:00
Silvestre Dangond
Melkweg, Amsterdam
18:00
Trio Bier
Taverne, Bergen
17:00
Howlin' Bill
De Fles, Spijkenisse
16:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater PePijn, Den Haag
16:30
Lucie Thorne
Mezz, Breda
16:30
Robin Freeman / St. Louis Slim
1614, Monnickendam
16:30
Darkane
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Theater De Lampegiet, Veenendaal
16:00
Mischa van der Wekken Quartet
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
maandag 06 oktober 2014
20:30
Vallenfyre
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Martyn Joseph
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lilly Wood & The Prick
Paradiso, Amsterdam
19:00
Asking Alexandria
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 07 oktober 2014
Asking Alexandria
Melkweg, Amsterdam
Passenger
Heineken Music Hall, Amsterdam
Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Vallenfyre
Baroeg, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Traams
Paradiso, Amsterdam
London Grammar
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
Adam Cohen
People's Place, Amsterdam
Lewis Watson
Effenaar, Eindhoven
21:00
Jimmy LaFave
Hedon, Zwolle
Fish
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Schuur, Haarlem
20:30
Billy Cobham
Patronaat, Haarlem
20:30
Pure Irish Drops
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Johanna / The Eternal Handshake
Cafe Camelot, Nijmegen
20:15
Jelle Brandt Corstius, Christoph Prégardien tenor & Insomnio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Arno van der Heyden
De Oosterpoort, Groningen
Chastity Brown
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
The Hold Steady
Melkweg, Amsterdam
20:00
Strand Of Oaks
4AD, Diksmuide
20:00
Gruff Rhys
Bitterzoet, Amsterdam