Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Grote Markt
Tienen
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Roepaen
Ottersum
De Kaaij
Nijmegen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
22:00
Taverne
Bergen
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
12:00
Wattnou
Rotterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
Buitenlust
Landhorst
Ikon
Kapellen, Antwerpen
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Artis
Amsterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
GYS Rotterdam
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
PopEi
Eindhoven
Koning Boudewijnstadion
Brussel
16:00
Mezz
Breda
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
Lucky
Rijssen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Little Devil
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
14:00
Jan Hertog
Maasmechelen
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Het Derde Servies
Rotterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Taverne
Bergen
13:00
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Mezz
Breda
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
EKKO
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
20:30
Innocent
Hengelo
Zuiderparktheater
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Effenaar
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
donderdag 28 juli 2016
20:00
The Gospel Sessions
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
20:00
Skeletal Remains
Little Devil, Tilburg
21:30
David Gilmour
Grote Markt, Tienen
20:00
Ernest Ranglin
De Doelen, Rotterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Annabel, Rotterdam
Mark Lanegan
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Zomerconcerten: Roots Rising
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Red Bull Sound Select : De Nachtdienst / Gerson Main / Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Docupodium #19
Cinetol, Amsterdam
21:00
Bobby Rush
North Sea Jazz Club, Amsterdam
vrijdag 29 juli 2016
20:00
Sabiendas (D) + Incarceration (BRA/D) + Bones
Little Devil, Tilburg
20:00
Euregio studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
Moonshine Brigade
De Kaaij, Nijmegen
20:00
Wildlife
StudioGonz, Gouda
20:00
Angstgegner / Lotus / Richie Dagger / Tarantino
The Jack, Eindhoven
20:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
20:00
Clowns / March / PEARS
Winston, Amsterdam
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 30 juli 2016
SBMG
Maassilo, Rotterdam
12:00
Pica Pica Parade: Jessy Yasmeen (Wattnou)
Wattnou, Rotterdam
20:00
Euregio Rijn-Waal Studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
22:00
The Moody Orchestra [DE] (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
17:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
Broederliefde / SBMG
Ikon , Kapellen, Antwerpen
Waxhead
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
16:30
Ramona
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
21:00
Uncle Jimmy
Taverne, Bergen
20:15
Tabla & Ud
Beauforthuis, Austerlitz
17:00
Flag / T.S.O.L. / The Adolescents / The Freeze
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mark Wilkinson
Paradiso, Amsterdam
Rilan & The Bombardiers
Artis, Amsterdam
zondag 31 juli 2016
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Clasine Haringsma & Maria Josephine
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Metal Mania Matinee met Skeletal Remains e.a.
dB's, Utrecht
20:00
DevilDriver
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Pica Pica Parade: Oliver Cried Wolf (GYS Rotterdam)
GYS Rotterdam, Rotterdam
16:00
The Zoomatics
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Ivan Pavlov / Renán Zelada / Ronald Willemsen
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Jelske Wilmer
PopEi, Eindhoven
Beyoncé
Koning Boudewijnstadion, Brussel
16:00
L’Heure du Malheur (BE) + Slomote (BE)
Mezz, Breda
14:00
Altijd Onderweg / De Nachtdienst / Oostcoast
Sonsbeekpark, Arnhem
maandag 01 augustus 2016
19:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
dinsdag 02 augustus 2016
22:00
Bewilder / Max Meser
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
Eyehategod
Patronaat, Haarlem
20:00
Bruce Robison / Kelly Willis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rome 56
Paradiso, Amsterdam
woensdag 03 augustus 2016
Eyehategod
013, Tilburg
20:00
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
donderdag 04 augustus 2016
20:15
The Slackers
TivoliVredenburg, Utrecht
The Slackers
De Helling, Utrecht
Danko Jones
Poppodium Volt, Sittard
Testament
Lucky, Rijssen
20:00
Maceo Parker
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
Zomerconcerten: Tamarin Desert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 05 augustus 2016
21:00
Bert Heerink
Little Devil, Tilburg
The Flatliners
Baroeg, Rotterdam
14:00
Battle Beast / Nightqueen
Jan Hertog, Maasmechelen
20:00
Joan Baez
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:00
ROCK 'N GRILL - Wild Eyed
PopEi, Eindhoven
zaterdag 06 augustus 2016
20:00
Red Fang
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Carnation
Little Devil, Tilburg
16:00
Pica Pica Parade: Sebastiaan Benjamin (Het Derde Servies)
Het Derde Servies, Rotterdam
23:00
Dabutes / Phalerieau / Skinto & Stepherd / Tom Thomson
Patronaat, Haarlem
21:00
Toma-ça
Taverne, Bergen
13:00
Goldfish Outdoor
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
TenTemPiés
Artis, Amsterdam
20:00
Diamond Thug (SA) / IX
Winston, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Graine & Olivier Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
St. Paul & The Broken Bones
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Sunday Soup: Sidell (kanoconcert)
Roepaen, Ottersum
15:00
Karen Vanhulle (BE) + Uncle Wellington’s Wives (BE)
Mezz, Breda
14:00
Belle of Louisville / Gemma Ray / Sinner & the Songfighter
Sonsbeekpark, Arnhem
16:30
Dear John / Frank Rensen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Neil Finn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 08 augustus 2016
Limp Bizkit
013, Tilburg
Gemma Ray
Paradiso, Amsterdam
Nahko And Medicine For The People
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 09 augustus 2016
Larry & His Flask
EKKO, Utrecht
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
20:30
First Blood
Innocent, Hengelo
Henry Rollins
Zuiderparktheater, Den Haag
FIDLAR
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Bob James Quartet - Summer Sessions All Star
North Sea Jazz Club, Amsterdam
woensdag 10 augustus 2016
20:00
Reagan Youth / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
Henry Rollins 'Spoken Words'
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
20:30
Trevor Sensor
Tolhuistuin, Amsterdam
Parade of Lights
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Modern Deep Left Quartet
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Tania Maria - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
donderdag 11 augustus 2016
21:30
Hofman Live: Milene van der Smissen
Hofman, Utrecht
Whitesnake
013, Tilburg
20:00
Into The Grave Pre-Party
Neushoorn, Leeuwarden
Henry Rollins (Spoken Word)
Effenaar, Eindhoven
Patti Smith
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Zomerconcerten: Breaking Levees
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Tarrus Riley
Luxor Live, Arnhem