PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 1
 
DATUM
NAAM
gesorteerd op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
do 24 apr
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
P60
Amstelveen
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
1
Duycker
Hoofddorp
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
EKKO
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
De Vorstin
Hilversum
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Bitterzoet
Amsterdam
1
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
CinéPalace
Kortrijk
20:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
1
21:00
Tivoli
Utrecht
1
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
1
19:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
20:15
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Mezz
Breda
Gratis concert
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Markant
Uden
16:30
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Tivoli
Utrecht
5
1
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
BIRD
Rotterdam
Gratis concert
20:15
Tivoli
Utrecht
3
De Muze
Noordwijk
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Gratis concert
21:30
Rotown
Rotterdam
2
1
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
Paard van Troje
Den Haag
Uitverkocht concert
2
1
vr 25 apr
21:00
N9
Eeklo
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
Bibelot
Dordrecht
1
De Bakkerij
Castricum
Doornroosje
Nijmegen
1
1
21:00
De Spot
Middelburg
20:30
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
Gratis concert
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
2
1
22:00
dB`s
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Vera
Groningen
1
20:30
Effenaar
Eindhoven
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
22:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
W2 Poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Little Devil
Tilburg
Gratis concert
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
20:00
De Pul
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Uitverkocht concert
2
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
Gratis concert

donderdag 24 april 2014

23:00
Abstract / Be Charm'D / Odin Doornroosje, Nijmegen
19:30
Adams P60, Amstelveen
1
20:00
Alain Clark Luxor Live, Arnhem
Ampline Haags Pop Centrum, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Zaantheater, Zaandam
Foto Bade / Sunday Sun
Bade / Sunday Sun 013, Tilburg
1
Bløf Duycker, Hoofddorp
20:30
Celine Cairo Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Chris van der Ende - Gek Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Clash of the Titans - halve finale #2 EKKO, Utrecht
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dan Bern C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Dinerconcert met Njambi De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
20:00
Dinosaur Truckers J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Dolf Jansen Schouwburg de Kampanje, Den Helder
20:00
Erik van Muiswinkel Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Fischer-Z
Fischer-Z De Vorstin, Hilversum
1
Glennis Grace Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Green Lizard
Green Lizard Bitterzoet, Amsterdam
1
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Agnietenhof, Tiel
1
20:00
House of Cosy Cushions CinéPalace, Kortrijk
20:00
Incubated Music: Boring Pop / De Koning Der Dieren / Naive Set Cul de Sac, Tilburg
21:00
Indian Askin / The Afterveins Winston, Amsterdam
Foto IQ
IQ Melkweg, Amsterdam
2
Foto Jacqueline Govaert
Jacqueline Govaert Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
1
21:00
James Walsh Tivoli, Utrecht
1
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with The Munchies CC Muziekcafé, Amsterdam
22:00
John Paul Keith Vera, Groningen
1
19:00
Jungle By Night Concerto, Amsterdam
Gratis concert
20:15
Karsu Dönmez Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
20:00
Katie Melua De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Katinka Polderman De Molenberg, Delfzijl
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Klub Bulk: GVRens + THIS X THAT + MIXMONSTER OORWORM! Mezz, Breda
Gratis concert
Foto Kraantje Pappie
Kraantje Pappie Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Kris Berry & Perquisite + Rita Zipora Mezz, Breda
20:00
Kypski & The Mantangi String Quartet LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
Live From Buena Vista De Maaspoort, Venlo
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Martijn Koning Theater Markant, Uden
16:30
Melanie De Biasio Concerto, Amsterdam
Gratis concert
20:00
Micha Wertheim Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Miguel Rodriguez RASA, Utrecht
20:00
Murth Mossel Diligentia, Den Haag
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Novastar
Novastar Tivoli, Utrecht
5
1
20:15
Pater Moeskroen - Karavaan Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Patro Doc: Michael Prins presenteert Patronaat, Haarlem
Gratis concert
19:00
Pestilence + Supports Iduna, Drachten
20:00
Piepschuim Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Racoon
Racoon Heineken Music Hall, Amsterdam
2
20:00
ROMEIN XL: KATIE MELUA Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Savoy Room BIRD, Rotterdam
Gratis concert
20:15
Scott Stapp Tivoli, Utrecht
3
Stef Bos De Muze, Noordwijk
21:30
Stuurbaard Bakkebaard Burgerweeshuis, Deventer
Gratis concert
21:30
traumahelikopter + Afterpartees Rotown, Rotterdam
2
1
20:30
Tribute2 BobMarley by Rootsriders Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Paard van Troje, Den Haag
Uitverkocht concert
2
1

vrijdag 25 april 2014

21:00
74 Miles Away / Liz A Ku N9, Eeklo
23:00
Abstract Division / Chris Liebing / Jackmaster / Nina Kraviz / Point G TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Admiral Freebee Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
Foto Alain Clark
Alain Clark Bibelot, Dordrecht
1
Ampline De Bakkerij, Castricum
Foto ASG
ASG Doornroosje, Nijmegen
1
1
21:00
At The Juke Joint De Spot, Middelburg
20:30
Baby Face Nelson / Hammerlock / Otis / The Rites De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Back to Basic presents Kingsnight De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Black Jack De Fles, Spijkenisse
Gratis concert
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
2
1
22:00
Bong Ra / Deformer dB`s, Utrecht
20:00
Cabarestafette Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Castle / Conan / The Graviators Vera, Groningen
1
20:30
Chef'Special Effenaar, Eindhoven
Customs Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Dan Bern & Paul Kuhn De Oude Remise, Bad Nieuweschans
22:00
Dave Clarke / ESHU / Estroe / Josh Wink / Mike Dehnert / Mister Jones Melkweg, Amsterdam
1
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Dead Ghosts De Zwerver, Oostende
20:00
Dodgy W2 Poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Doghouse Gallows Little Devil, Tilburg
Gratis concert
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Electric Eel Shock Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Almere, Almere
20:00
Eric Koller Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Erik van Muiswinkel Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Poppodium Romein, Leeuwarden
1
20:00
Flowerkings De Pul, Uden
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Graindelavoix Zaouia / Urban Trance De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Heeren van Oranje De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ilse DeLange Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Incubated Music: Sir Richard Bishop Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Jacqueline Govaert
Jacqueline Govaert 013, Tilburg
Uitverkocht concert
2
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jaya The Cat Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jim Cruppa Band Cafe Daniels, Wageningen
Gratis concert
 
Pagina 1