Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concerto
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Pul
Uden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Korzo
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Mezz
Breda
EKKO
Utrecht
20:30
Todo
Best
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Oktoberhallen
Wieze
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
De Helling
Utrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
P60
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Spui
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Roepaen
Ottersum
Vorstin
Hilversum
Theaterpand Weesp
Weesp
13:00
De Speeldoos
Vught
14:30
De Kargadoor
Utrecht
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Grenswerk
Venlo
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sojo
Leuven
19:00
EKKO
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schellingwouderkerk
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Café De Stad Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Vera
Groningen
Parktheater
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 27 mei 2017
Zitakula
Concerto, Amsterdam
20:00
Bersama / Supagroova
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Mystifiers
Volta, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Dok6, Panningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning
Flint, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Riverside (PL)
De Pul, Uden
20:15
De Dijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Damask Vocal quartet / Oerknal!
Korzo, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan Mulder / Klatwerk3
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jeroen van Vliet Moon Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Glow met Yung Internet, Individuals e.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Def Americans: Celebrating 10 years of service
Groene Engel, Oss
20:30
Spasmodique
Duycker, Hoofddorp
20:30
Abdomen / Lookapony
Mezz, Breda
Hausmagger
EKKO, Utrecht
20:30
Fabrik Royale / Spitlip
Todo, Best
20:30
De Kift
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Arno Adams
Nieuwe Nor, Heerlen
Superstars Live
Oktoberhallen, Wieze
Marcela Bovio
Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:00
Leonard Cohen Tribute Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht
21:00
Shirma Rouse
Rotown, Rotterdam
21:00
Extince
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Barefeet on the Beat
Grounds, Rotterdam
21:00
March
Altstadt, Eindhoven
21:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Dj Kahera / Lady Bee
Podium Hardenberg, Hardenberg
The Eagles Tribute - New Gig in Town
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Piece of Maiden
De Fles, Spijkenisse
21:30
Inbetween Colours
De Flux, Zaandam
22:00
International Burlesque Circus
De Helling, Utrecht
22:00
Little Mama XL
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Daniel Payne
Little Devil, Tilburg
22:00
Voltage
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
De Kraaien
Patronaat, Haarlem
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
23:00
Dr. Lektroluv / Joost van Bellen / Sjamsoedin
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Brennan Heart
P60, Amstelveen
zondag 28 mei 2017
Bird & Sheep - Yakanuko
Wilminktheater, Enschede
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Hackensaw Boys
Roepaen, Ottersum
Ferocious Dog
Vorstin, Hilversum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theaterpand Weesp, Weesp
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Speeldoos, Vught
14:30
Baptiste W. Hamon
De Kargadoor, Utrecht
15:00
Ranger / Sad Iron / Usurper
Baroeg, Rotterdam
16:00
Moo Sessions // Havington
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Dulfer 77
Melkweg, Amsterdam
16:00
La Corneille
Mezz, Breda
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:15
Barely Autumn
Gigant, Apeldoorn
17:00
Het Venlose Beatles Collectief
Grenswerk, Venlo
18:00
Lemon
Melkweg, Amsterdam
19:00
Bang / Bathsheba
Sojo, Leuven
19:00
Overvloed Festival
EKKO, Utrecht
19:30
Son Swagga
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Aldous Harding
Schellingwouderkerk, Amsterdam
God is an Astronaut
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Coathangers + the Glucks
dB's, Utrecht
20:00
Haux
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Batushka
De Helling, Utrecht
20:00
Yamato
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Nervana
Gebr. De Nobel, Leiden
Ariana Grande
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Föllakzoid
Vera, Groningen
20:30
Big Monti Amundson
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Peter Broderick
Paradiso, Amsterdam
21:00
White
Rotown, Rotterdam
maandag 29 mei 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Nargaroth
Little Devil, Tilburg
19:30
Cale Tyson
Café De Stad Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Todrick Hall
Meervaart, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Broken Social Scene
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sean Rowe
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Peter Broderick
De Spot, Middelburg
20:00
Shellac
Vera, Groningen
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Eddie Vedder / Glen Hansard
AFAS Live, Amsterdam
The Atomics
Paradiso, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolein Meijers
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Tom Green
Boom Chicago, Amsterdam
21:00
Low Roar
Bitterzoet, Amsterdam