Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Vera
Groningen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
RASA
Utrecht
De Helling
Utrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
N9
Eeklo
21:00
Simplon
Groningen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Nijdrop
Opwijk
Gashouder
Dedemsvaart
21:00
Altstadt
Eindhoven
Café Miles
Amersfoort
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Baroeg
Rotterdam
22:15
Vorstin
Hilversum
23:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Vera
Groningen
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Mezz
Breda
P60
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Gigant
Apeldoorn
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Cafe Calluna
Ommen
22:00
Boulevard
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kubus
Lelystad
20:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
13:00
Musicon
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
MIDI Tilburg
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paard
Den Haag
EKKO
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Nijdrop
Opwijk
Simplon
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Vondelbunker
Amsterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
PeTiCantus
Zwaag
20:30
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Maassilo
Rotterdam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:00
Dynamo
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 22 mei 2015
20:30
Rotterdam Riot #3
Rotown, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Shlohmo
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Sinister
De Flux, Zaandam
20:30
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Surf City + Meat Wave
Vera, Groningen
22:30
Sweet Bourbon
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Blind Roofers
CHV Noordkade, Veghel
20:00
The Deaf
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Dirty Daddies
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Kendolls
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Smiths Indeed
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Wood Brothers
De Oosterpoort, Groningen
22:00
The ZZ Tops
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Tipiko Juliet
RASA, Utrecht
Voivod
De Helling, Utrecht
22:00
Wisselfust
Little Devil, Tilburg
21:00
Yaaba Funk (UK) / DJ Tabou (BE)
N9, Eeklo
zaterdag 23 mei 2015
21:00
Abbeye
Simplon, Groningen
23:00
Akka / DJ Pauluz / Jameszoo / LeFtO / Torus
Hedon, Zwolle
23:00
AKS
Nijdrop, Opwijk
Anne Soldaat
Gashouder, Dedemsvaart
21:00
Art Felixx
Altstadt, Eindhoven
Audio Adam
Café Miles, Amersfoort
21:00
Bamba Wassoulou Groove i.s.m. Music Meeting (PRIMEUR)
Grounds, Rotterdam
20:00
Bas van Lier / Jules Deelder
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Bertus Borgers
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Black Capricorn (IT) + Gigatron 2000
Little Devil, Tilburg
20:15
Bløf
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Chameleon Vox
Baroeg, Rotterdam
22:15
Circo Simonelli
Vorstin, Hilversum
23:00
Classic Reunion
P3, Purmerend
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Claw Boys Claw + Fuz
Vera, Groningen
21:00
Closingtown Orchestra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Club3voor12/Breda: Shoot The Messenger + Windup Space + The Spark
Mezz, Breda
Combichrist
P60, Amstelveen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Dilana Smith
Cafe Calluna, Ommen
22:00
Dualistic / Nicon / Sektor & Subsequent
Boulevard, Breda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Chassé Theater, Breda
Feuerengel - A Tribute to Rammstein
De Kubus, Lelystad
20:30
Hans Dulfer
Patronaat, Haarlem
22:00
Hark (Harold Koopman)
Taverne, Bergen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Veste, Delft
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Wilminktheater, Enschede
20:00
Joy Division Undercover
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Joy Division Undercover
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lalah Hathaway / Metropole Orkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
LEGENDS OF METAL 2015 met VANNSTEIN, THE UNFORGIVEN en DEO
De Bosuil, Weert
20:30
Lore Koelemeijer
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Matisyahu
Melkweg, Amsterdam
13:00
Metalcon
Musicon, Den Haag
21:00
Mevrouw Tamara / Riverdistrict
Paard, Den Haag
19:30
Mew
Melkweg, Amsterdam
22:00
Miss Bunty
MIDI Tilburg, Tilburg
MisterWives
Paradiso, Amsterdam
20:30
My Baby / Soviet Grass
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Orquesta Tanguedia
Minard Schouwburg, Gent
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Spant!, Bussum
20:30
Pink Moon Babies
Podium 't Beest, Goes
20:00
Portico
Paard, Den Haag
Rangleklods
EKKO, Utrecht
22:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Merleyn, Nijmegen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Almere, Almere
Róisín Murphy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Ruud Houweling
De Roode Bioscoop, Amsterdam
22:00
SAW is dead: o.a. Emalkay + Funtcase + Phace
Effenaar, Eindhoven
21:00
Sherwood & Pinch
Nijdrop, Opwijk
Splendid
Simplon, Groningen
20:00
Ten-Hut
Sugar Factory, Amsterdam
The Afterveins
Vondelbunker, Amsterdam
19:30
the obsCURE / The Smiths Indeed
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Rolling Stones - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
22:00
The Sean Webster Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
The Wood Brothers
PeTiCantus, Zwaag
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Tinariwen
Maassilo, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:00
Title Fight
Dynamo, Eindhoven
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vogelvrij - Jazzlegende John Engels 80 jaar! Barnicle Bill XL
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Warm Soda
Stroomhuis, Eindhoven
19:00
Zane Carney
Paradiso, Amsterdam