PODIUM: Baroeg Rotterdam - Concertagenda

 
DATUM
NAAM
VOORPROGRAMMA
ZAAL
INFO
vr 27 sep
Underside
1
za 28 sep
zo 29 sep
di 01 okt
21:00
za 05 okt
The Royal Spuds / Neuk!
zo 06 okt
Cornered / Crowsview / Swim or Drown / Wasted Brains
di 08 okt
19:00
Lotus Eater
wo 09 okt
18:00
Ereb Altor / Isole / Shores of Null
1
1
za 12 okt
Neuroot / Neuroot Headquarters / Yacøpsæ
zo 13 okt
15:00
Obsolete Incarnation / Placenta Powerfist / Stillbirth
1
1
vr 18 okt
In Mourning
1
wo 23 okt
19:00
Spasm / Guineapig
1
wo 30 okt
1
za 02 nov
13:00
zo 03 nov
14:00
ma 04 nov
do 07 nov
Dawn Of Disease / Einherjer
2
za 09 nov
19:30
do 14 nov
za 16 nov
19:00
The Analogs
za 23 nov
Monument of Misanthropy / Ragnarok
zo 24 nov
15:00
The Last Supper
za 30 nov
18:30
zo 01 dec
za 07 dec
18:00
Beneath The Massacre / Vulvodynia / Inferi
1

vrijdag 27 september 2019

Foto Submit Fest presents: Betraying The Martyrs + Underside + Shrezzer
Submit Fest presents: Betraying The Martyrs + Underside + Shrezzer Baroeg
1

zaterdag 28 september 2019

Foto I Found The Cure / Silent Runners / Noire Antidote / Angels & Agony
I Found The Cure / Silent Runners / Noire Antidote / Angels & Agony Baroeg

zondag 29 september 2019

Foto Fractured Insanity / Memoriam / Warborn Waste
Fractured Insanity / Memoriam / Warborn Waste Baroeg

dinsdag 01 oktober 2019

21:00
Sulphur Aeon + Chapel Of Disease Baroeg

zaterdag 05 oktober 2019

Foto Mark Foggo's Skasters + Neuk! + The Royal Spuds
Mark Foggo's Skasters + Neuk! + The Royal Spuds Baroeg

zondag 06 oktober 2019

Foto Live Hard Or Die: Hoods + Cornered + Swim Or Drown + Crowsview + Waste
Live Hard Or Die: Hoods + Cornered + Swim Or Drown + Crowsview + Waste Baroeg

dinsdag 08 oktober 2019

19:00
ISSUES + Lotus Eater Baroeg

woensdag 09 oktober 2019

18:00
In the Woods + Ereb Altor + Isole + Shores of Null Baroeg
1
1

zaterdag 12 oktober 2019

Foto Black Denim Presents: Doom + Neuroot + Neuroot Headquarters + Yacøpsæ
Black Denim Presents: Doom + Neuroot + Neuroot Headquarters + Yacøpsæ Baroeg

zondag 13 oktober 2019

vrijdag 18 oktober 2019

Foto Omnium Gatherum
Omnium Gatherum Baroeg
1

woensdag 23 oktober 2019

19:00
Gutalax+ Spasm + Guineapig Baroeg
1

woensdag 30 oktober 2019

Foto A Pale Horse Named Death
A Pale Horse Named Death Baroeg
1

zaterdag 02 november 2019

13:00
Dutch Doom Days (Saturday) Baroeg

zondag 03 november 2019

14:00
Dutch Doom Days (Sunday) Baroeg

maandag 04 november 2019

Foto As It Is
As It Is Baroeg

donderdag 07 november 2019

Foto Månegarm + Einherjer + Dawn Of Disease
Månegarm + Einherjer + Dawn Of Disease Baroeg
2

zaterdag 09 november 2019

19:30
Kælan Mikla / Poison Point / Stahlr / The Body Electric Baroeg

donderdag 14 november 2019

Foto Conan
Conan Baroeg

zaterdag 16 november 2019

19:00
Farben Lehre + The Analogs Baroeg

zaterdag 23 november 2019

Foto Immolation + Ragnarok + Monument Of Misanthropy
Immolation + Ragnarok + Monument Of Misanthropy Baroeg

zondag 24 november 2019

15:00
Baroeg Tribute Night: The Perfect Tool + The Last Supper Baroeg

zaterdag 30 november 2019

18:30
Barathrum + Heretic + Wrok + Adversarius Baroeg

zondag 01 december 2019

Foto Wavefest V: The Wedding Present / In2TheSound / The Foreign Resort / S
Wavefest V: The Wedding Present / In2TheSound / The Foreign Resort / S Baroeg

zaterdag 07 december 2019

18:00
Archspire Baroeg
1