ROUTE & KAART
Met het Openbaar Vervoer:
Vanaf treinstation Deventer is de locatie in ongeveer vijftien tot twintig minuten te voet bereikbaar. Reis je liever met de bus, dan stoppen er meerdere streekbussen (onder andere richting Borculo en Zutphen) aan de Mr. H.F. de Boerlaan. Vanaf de halte loop je in een tot twee minuten naar het atelier in het Havenkwartier.
Met de auto & Parkeren:
De Perifeer ligt in het Havenkwartier, een voormalig havengebied net buiten het historische centrum. Een dure parkeergarage is hier niet nodig. Je kunt je auto direct in de omliggende straten kwijt. Het parkeren is in het gehele Havenkwartier bovendien gratis.
Met de fiets:
Er is geen overdekte of bewaakte fietsenstalling. Op het uitgestrekte haventerrein voor en rondom het pand is echter ruim voldoende ruimte om je fiets veilig aan hekken of palen te verankeren.
