Concertarchief Grote Kerk Veere Veere

Historisch overzicht: Grote Kerk Veere

Het concertarchief van Grote Kerk Veere in Veere. Kijk terug op de concerten en voorstellingen die hier in het verleden hebben plaatsgevonden. Een compleet overzicht van de artiesten en shows die op dit podium hebben gestaan.

Mis je een concert? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Ga naar agendaresultaten
Podium: Grote Kerk Veerex
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 04 okt
16:00
Grote Kerk Veere
Veere
vr 25 sep
20:00
Grote Kerk Veere
Veere
za 12 sep
Grote Kerk Veere
Veere
za 11 apr
19:00
Grote Kerk Veere
Veere
vr 10 apr
20:00
Grote Kerk Veere
Veere
vr 26 sep '25
20:00
Grote Kerk Veere
Veere
zo 06 okt '24
16:30
Grote Kerk Veere
Veere
vr 20 sep '24
20:00
Grote Kerk Veere
Veere
za 15 jun '24
Grote Kerk Veere
Veere
za 07 okt '23
20:00
Grote Kerk Veere
Veere
vr 15 jul '22
Grote Kerk Veere
Veere
za 25 sep '21
20:00
Grote Kerk Veere
Veere
za 10 jul '21
Grote Kerk Veere
Veere
za 26 jun '21
Grote Kerk Veere
Veere
zo 30 mei '10
15:30
Grote Kerk Veere
Veere
zondag 04 oktober 2026
16:00
Pieter Savenberg Grote Kerk Veere, Veere
vrijdag 25 september 2026
20:00
Tapasconcert met Raquel Kurpershoek Grote Kerk Veere, Veere
zaterdag 12 september 2026
Talentpodium Grote Kerk Veere, Veere
zaterdag 11 april 2026
19:00
Mister Pink Live Grote Kerk Veere, Veere
vrijdag 10 april 2026
20:00
Dirk Maassen Grote Kerk Veere, Veere
vrijdag 26 september 2025
20:00
Robin Scherpen Grote Kerk Veere, Veere
zondag 06 oktober 2024
16:30
Wiener Kammersymphonie Grote Kerk Veere, Veere
vrijdag 20 september 2024
20:00
Sophia Ammann plays Leonard Cohen Grote Kerk Veere, Veere
zaterdag 15 juni 2024
PopMonument VeereFestival Grote Kerk Veere, Veere
zaterdag 07 oktober 2023
20:00
The High Kings Grote Kerk Veere, Veere
vrijdag 15 juli 2022
PopMonument VeereFestival Grote Kerk Veere, Veere
zaterdag 25 september 2021
20:00
Opera Alaska Grote Kerk Veere, Veere
zaterdag 10 juli 2021
PopMonumentFestival Grote Kerk Veere, Veere
zaterdag 26 juni 2021
Pieter de Graaf Grote Kerk Veere, Veere
zondag 30 mei 2010
15:30
Le Sacre du Printemps - Amsterdam Piano Quartet Grote Kerk Veere, Veere