Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:45
Merleyn
Nijmegen
Q-bus
Leiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Meervaart
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Bootstraat
Hasselt
Ahoy
Rotterdam
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cobblestone
Oldenzaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultura
Ede
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Den heuvel
Alphen
Theater de Mythe
Goes
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Lindenberg Theater
Nijmegen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Posthuis Theater
Heerenveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
OT301
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
dinsdag 24 januari 2017
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cage the Elephant
Paradiso, Amsterdam
20:30
Karsu
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Shovels & Rope
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Stephen Fearing
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:45
Axel Flóvent
Merleyn, Nijmegen
The Cactus Blossoms
Q-bus, Leiden
22:00
Kapitan Korsakov
Paradiso, Amsterdam
woensdag 25 januari 2017
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Dutch Eagles
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dropkick Murphys
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Lezing Leo Blokhuis: Legends
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
MYCA
Patronaat, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 2e jaars
Metropool, Hengelo
Black Honey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Def Americans
De Peppel, Zeist
20:00
FABELHAFT
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kaleo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Paranoid State
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Philippe Jaroussky
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
PUP (CA) / Newmoon (BE)
Winston, Amsterdam
20:00
Rabasa
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
SNFU
Bootstraat, Hasselt
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Axel Flóvent
De Helling, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
St. Paul & The Broken Bones
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Cactus Blossoms
Cobblestone, Oldenzaal
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Marcia Ball
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Delv!s
Paradiso, Amsterdam
22:00
Find Us In Slumberland
Paradiso, Amsterdam
donderdag 26 januari 2017
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Paul de Munnik
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
19:30
Traumahelikopter
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
7 layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Aaron Lee Tasjan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band / DJ Tommi / Kypski
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Axel Flóvent
Rotown, Rotterdam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
FABELHAFT
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Misia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Enschede, Enschede
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda