Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
15:00
NiXenMeer
Enschede
16:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
15:15
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Vlieland
Vlieland
15:00
RASA
Utrecht
16:00
Roepaen
Ottersum
18:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Théâtre de Namur
Namur
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
J.C. De Bunker
Gemert
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cafe Video
Gent
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
19:00
De Kreun
Kortrijk
De Maaspoort
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
People's Place
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rotown
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Veste
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Botanique
Brussel
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:30
De Centrale
Gent
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kreun
Kortrijk
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
Heineken Music Hall
Amsterdam
Het Depot
Leuven
20:00
Hofman
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
zondag 11 oktober 2015
Taake + Dominanz + Orkan
Luxor Live, Arnhem
19:30
Set It Off + The Overslept @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
21:30
Vermillion
M.C. Kinky Star, Gent
19:30
Bruce Cockburn
Melkweg, Amsterdam
20:30
Rita Zipora
Melkweg, Amsterdam
16:30
Lucie Thorne
Mezz, Breda
Kovacs
Mezz, Breda
15:00
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
16:00
Blackalicious
Paard, Den Haag
Lucas Hamming / Stereophonics
Paradiso, Amsterdam
15:15
Bruut!
Podium Asteriks, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
15:00
De Wolff / Joep Pelt / Zulu Boy & Zonka
RASA, Utrecht
16:00
Jill Barber
Roepaen, Ottersum
18:00
Gun Barrel / Weapon
Schaaf City Theater, Leeuwarden
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
Battle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
19:00
Princeton
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Uncle Jimmy
Taverne, Bergen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tangerine - In Stereo
Theater de Kampanje, Den Helder
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Axelle Red
Théâtre de Namur, Namur
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eduardo Guerrero y Company
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
For the love of Andrew (benefietconcert) met o.a: Whipster & Dead Moon
Vera, Groningen
20:00
Iris de Koomen / Maarten Hillenius / Mylou Mazali / Sun Feng / Uros Pe
Vondelkerk, Amsterdam
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
The Freeze (US) / Paranoid State (NL)
Winston, Amsterdam
maandag 12 oktober 2015
Lucas Hamming / Stereophonics
013, Tilburg
20:00
Grant-Lee Phillips
C.C. Mechelen, Mechelen
21:00
Kuhn Fu
Café Wilhelmina, Eindhoven
Ibrahim Maalouf
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
20:00
Key Songs
De Kleine Komedie, Amsterdam
Gregory Porter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
20:30
Point Quiet
J.C. De Bunker, Gemert
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
21:00
Irit Dekel & Eldad Zitrin: Last of Songs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Major Lazer
Paleis 12, Brussel
Bear's Den
Paradiso, Amsterdam
21:00
Nathaniel Rateliff
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 13 oktober 2015
20:00
Claron McFadden / Florizoone / Horbaczewski / Trio Massot
30CC/Wagehuys, Leuven
20:00
Tomatito
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Grant-Lee Phillips
Botanique, Brussel
20:00
[SU:M]
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Afterpartees
Cafe Video, Gent
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
19:00
Wizz Wizzard / Y&T
De Kreun, Kortrijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Bear's Den
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Ibrahim Maalouf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Bootleg Beatles
Paard, Den Haag
20:00
The Hickey Underworld
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
22:00
Little May
Paradiso, Amsterdam
20:30
Julian Velard
People's Place, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Born Ruffians
Rotown, Rotterdam
U2
Sportpaleis, Antwerpen
Tangerine - In Stereo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
Acid Baby Jesus
Sugar Factory, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Pierce Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 14 oktober 2015
20:30
Gramatik
BIRD, Rotterdam
22:00
Coal Harbour Sextet
BIRD, Rotterdam
Pierce Brothers
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Brother & Bones
Botanique, Brussel
20:00
[SU:M]
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
20:00
Fake Billy & The False Prophets
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Axelle Red
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:30
Pokey Lafarge
De Centrale, Gent
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bohren und der Club of Gore
De Kreun, Kortrijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Bear's Den
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maaike Ouboter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
The Simon & Garfunkel Story
Fulcotheater, IJsselstein
DJ Hardwell
Heineken Music Hall, Amsterdam
The Bootleg Beatles
Het Depot, Leuven
20:00
Jacob Spoelstra
Hofman, Utrecht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Henny Vrienten - 'Alles Is Anders'
Leidse Schouwburg, Leiden
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rebel Yard Music: The Partysquad & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:15
Tomatito
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Junior Watson Band
NiXenMeer, Enschede
20:00
Banganagangbangers / Brocco / GRIMEYARD / Guerilla Speakerz / Murdock
North Sea Jazz Club, Amsterdam