Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Ludens
Voorburg
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Biebob
Vosselaar
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Bosuil
Weert
Vera
Groningen
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
22:30
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
22:00
De Bakkerij
Castricum
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Hof in Salland
Raalte
Grenswerk
Venlo
De Flux
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bon theater
Medemblik
21:30
Rotown
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
vrijdag 09 januari 2015
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Ludens, Voorburg
22:30
Crow's Feet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Cote d'Aver
Musicon, Den Haag
21:00
Club 3voor12 Eindhoven: Long Life Heads + Tamarin Desert + Aidan
Effenaar, Eindhoven
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Backfire!
Biebob, Vosselaar
22:00
Ares
Doornroosje, Nijmegen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B beken(d)t
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
666 The Nightmare
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
3J'S
Theater de Koornbeurs, Franeker
zaterdag 10 januari 2015
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Capitole, Gent
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Den Bolder, Waspik
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vette knepper
De Bosuil, Weert
VERA/LIVE Single Release Party met live: traumahelikopter + diverse DJ
Vera, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Urbanus Zelf!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Tributör
Little Devil, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Zoomatics
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
The Silent Song
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
The Deaf
Bibelot, Dordrecht
17:00
The Busquito’s
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
The Black Cult / The Miseries
Area 51 Skatepark, Eindhoven
22:30
TenTemPiés
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Tango Extremo - Maestros
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
Suono Culture met o.a. Bart Skils + Kabale Und Liebe
Effenaar, Eindhoven
20:00
Stef Bos
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Slagerij van Kampen
Musis, Arnhem
20:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:30
Shirma Rouse
Groene Engel, Oss
20:00
Roosbeef
C.C. De Schakel, Waregem
20:30
Robert Jan Stips
Theater Ludens, Voorburg
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Raìces Cubanas
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pink Floyd Project
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Piepschuim - Recept
Koningshof, Maassluis
20:30
Physical Graffiti
De Kelder, Amersfoort
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ozark Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
OUTPUT Presents: CTRL ALT DELETE
Dynamo, Eindhoven
22:00
Orlemans, Courbois & Stout
De Fles, Spijkenisse
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Posttheater, Arnhem
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
New Cool Collective
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Myllesweerd, Mill
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Mechanical Duck
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
Dok6, Panningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Kolk, Assen
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Ludovico Einaudi
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Wilminktheater, Enschede
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater De Leest, Waalwijk
22:00
Lady Dandelion / Shanna Zwart
De Bakkerij, Castricum
20:30
Lach het weg
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
KISS on the Rocks (Kiss-tribute)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Kees van Amstel / Soundos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Kasper van Kooten - Karakters
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
Jodymoon
Theater Walhalla, Rotterdam
22:30
Jazz & Beyond: Naked Ears
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Jaya The Cat
Corneel, Lelystad
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Hof in Salland, Raalte
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Grenswerk, Venlo
iPendejo!
De Flux, Zaandam
20:00
Hermitage
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon | Sluimer
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Hans Dulfer
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Bon theater, Medemblik
21:30
Fixkes
Rotown, Rotterdam
20:15
Fernando Lameirinhas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Diligentia, Den Haag
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Ep-Release Karel Johannes Schepers
Hedon, Zwolle
Enter Shikari
Melkweg, Amsterdam
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Elvis Fever
Hedon, Zwolle
20:00
Echo Bowie
P60, Amstelveen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dresden/Leningrad / Fire Walk With Us / Gloria Lewis
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
Djam presentatie jazzcombo's
De Badcuyp, Amsterdam