Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Nieuwe Veste
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:30
Rotown
Rotterdam
14:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Q-bus
Leiden
16:30
Mezz
Breda
Witkamp
Laren
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cacaofabriek
Helmond
Werftheater
Utrecht
13:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
dB's
Utrecht
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
330 Live
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
OCCII
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Club Kamikaze
Mechelen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Hedon
Zwolle
21:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
De Kelder
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Hofman
Utrecht
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Paard
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Lux
Nijmegen
20:30
United Stage
Veenendaal
20:30
Patronaat
Haarlem
Vleeshal
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Café Unique
Maarssen
20:00
Winston
Amsterdam
De Pul
Uden
Hedon
Zwolle
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:00
ACU
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
19:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
21:00
Mezz
Breda
22:00
dB's
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Mezz
Breda
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
zondag 07 september 2014
21:30
Machinery / The Exploding Potatoes
Nieuwe Veste, Breda
16:15
Kairo
Gigant, Apeldoorn
21:30
Judy Blank
Rotown, Rotterdam
14:30
Jennifer Evenhuis - Gul
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Incognito
Paradiso, Amsterdam
Hamilton Loomis
Q-bus, Leiden
16:30
Greendive & List & Leenders
Mezz, Breda
Fratsen
Witkamp, Laren
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Hertme, Hertme
16:00
Dustin Welch / Kevin Welch
Paradiso, Amsterdam
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
Damian Wilson
Cacaofabriek, Helmond
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
13:30
Brandend Zand 2014
Effenaar, Eindhoven
15:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
12:30
ArtiBosch: Flip en de Noormannen Singer-songwriter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 08 september 2014
22:00
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
Hamilton Loomis
Spirit of 66, Verviers
Ben Howard
Paradiso, Amsterdam
Beck
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 09 september 2014
The Script
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Janoskians
Melkweg, Amsterdam
Sinkane
EKKO, Utrecht
20:00
Massive Attack
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Ezra Furman & his Boyfriends
Paradiso, Amsterdam
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 10 september 2014
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Volta, Amsterdam
20:30
Vivaldi Recomposed by Max Richter - Yellow Lounge Special Edition
Paradiso, Amsterdam
21:30
The Ob6sions / Wild Man Conspiracy / Jeroen van Vliet / Hamilton Loomi
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Slobberbone
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Sham 69
Magasin 4, Brussel
Shakatak + support Misstri
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Robert Ellis
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nervecell
330 Live, Den Haag
20:15
Massive Attack
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
John Fullbright
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jay Nash
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ezra Furman & his Boyfriends
Rotown, Rotterdam
Emma Shapplin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Cam Deas
OCCII, Amsterdam
20:00
Beck
Vorst Nationaal, Brussel
Beartooth
Club Kamikaze, Mechelen
20:30
Apollo Brown & Ugly Heroes
Patronaat, Haarlem
donderdag 11 september 2014
21:00
YOB + Pallbearer
Vera, Groningen
20:30
Tim Bowness (no-man) & Henry Fool ft. Colin Edwin (Porcupine Tree)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sunday Zombies & the Brain + support
Simplon, Groningen
21:00
Slobberbone
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sivert Hoyem
Hedon, Zwolle
21:30
Siberian (SWE) + Feast
Patronaat, Haarlem
23:00
Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Number Nine
EKKO, Utrecht
19:00
Neon Trees
Melkweg, Amsterdam
20:30
Middleman (UK)
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Matt The Electrician
De Kelder, Amersfoort
20:15
Maarten van Rossem
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Lemon (NL)
Hofman, Utrecht
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Julian Hertz EP Release
Luxor Live, Arnhem
21:30
Jong muzikaal talent met Home Grown in BIRD
BIRD, Rotterdam
John Fullbright
LantarenVenster, Rotterdam
22:00
Hollerado
Paradiso, Amsterdam
Girl Band
Effenaar, Eindhoven
20:00
Devil Wind
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
De Dijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
David Douglas / Eefje De Visser / Thomas Azier / Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniel Romano
Lux, Nijmegen
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
20:30
By The Rivers
Patronaat, Haarlem
Broeder Dieleman
Vleeshal, Middelburg
20:00
Bo Saris
De Oosterpoort, Groningen
20:00
BIRD presents Badbadnotgood
BIRD, Rotterdam
vrijdag 12 september 2014
20:00
voorronde European Battle of the Coverbands
Café Unique, Maarssen
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Winston, Amsterdam
Uriah Heep
De Pul, Uden
Tim Akkerman
Hedon, Zwolle
20:30
The Kik + The Black Marble Selection
De Kelder, Amersfoort
20:00
The Happy Few
ACU, Utrecht
21:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Rotown, Rotterdam
21:00
The Doots / Orange Fox
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
20:30
Ten Foot Pole + Antillectual + Dead Giveway
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Take Root in VERA met Daniel Romano + Reverse Cowgirls
Vera, Groningen
20:30
Stream of Passion
P60, Amstelveen
19:30
Spoken XL
Paradiso, Amsterdam
21:00
Slobberbone
Metropool, Hengelo
19:00
SEIZOENSOPENING DAG 1: 3VOOR12/FRIESLAND PRESENTEERT...
Poppodium Romein, Leeuwarden
21:00
Rusty Roots
Mezz, Breda
22:00
Reverend James Leg
dB's, Utrecht
20:30
Paul de Munnik
LantarenVenster, Rotterdam
12:00
opROER
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Natural Child
EKKO, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Mannen van Naam
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Lose Control: Ruud Feltkamp + Tommy Walker + MVL
Mezz, Breda
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Junkestra [EP-release]
Nieuwe Nor, Heerlen