Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Toestanden op Podium
Bemmel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Mezz
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
STECK
Delft
22:30
STECK
Delft
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Muzeval
Emmen
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Atak
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Vorstin
Hilversum
19:45
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Music Club Kampen
Kampen
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Corneel
Lelystad
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Taveerne Tivoli
Raalte
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Factory010
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
Extase
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
013
Tilburg
De Velinx
Tongeren
20:00
De Pul
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Grenswerk
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
zaterdag 13 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:30
Martyn Joseph
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bird on the Wire / Blue Crime
Mezz, Breda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Gare Du Nord
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Bas Paardekooper / Ralph de Jongh
STECK, Delft
22:30
Livin' Blues Experience
STECK, Delft
The Black Cult
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:30
Wooden Soldiers
Paard, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stef Bos
Theater De Muzeval, Emmen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:30
The Cool Quest
Atak, Enschede
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
21:00
Kiss Lickss
Podium 't Beest, Goes
20:30
Karsu Dönmez
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Tin Pan Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dazzled Sticks
Simplon, Groningen
20:30
Maurice Louca = The Dwarfs of East Agouza
Vera, Groningen
Making Waves Winterfest
Patronaat, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Mirusia Louwerse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Krystl
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Danny Vera
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Erik de Zwart / Jeroen Nieuwenhuize
Vorstin, Hilversum
19:45
Dirty East Godverdomme / Intense / Swim or Drown / Troops of Doom / We
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Guns 2 Roses + The Unforgiven
Music Club Kampen, Kampen
Ragtag Festival
Neushoorn, Leeuwarden
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Zwaar Belast
Corneel, Lelystad
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Julian Sas Band
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Discipline X Lerrie
Merleyn, Nijmegen
22:00
Pleinvrees On Tour
Doornroosje, Nijmegen
Drums United
Theater Zinin, Nijverdal
Chris Chameleon - Drie Vriende
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Run Bowie Run
Taveerne Tivoli, Raalte
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Her Majesty
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Max Meser / The Elementary Penguins
De Azijnfabriek, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Jaya The Cat
Baroeg, Rotterdam
20:00
Pleinvrees on Tour
Factory010, Rotterdam
De Staat
Annabel, Rotterdam
20:30
John Escreet Trio & Evan Parker
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Yokocola CD Presentatie: Met: Harry Merry, Mr Marcaille, Boom boom du
WORM, Rotterdam
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
21:30
The Bronze Medal
V11, Rotterdam
21:00
Toe Maar
Het Bolwerk, Sneek
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
HENGST
De Fles, Spijkenisse
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Meenthe, Steenwijk
19:00
HB concerts: Rezet (D) + Skeletons Of Society + Hammerhead (B) + Night
Little Devil, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
20:00
Bazzookas / Larica / Skippabeat
Extase, Tilburg
20:30
Artvark / Ntjam Rosie - Homelands
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Subquake
013, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
20:00
Devon Allman
De Pul, Uden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
19:45
Youth Lagoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Novatia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Metal Battle w/ bloodgod / Project Pain / Sativa
dB's, Utrecht
The Residents
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Aafke Romeijn (album release)
EKKO, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Regarde Les Hommes Tomber
Grenswerk, Venlo
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:30
Gerson Main
Kroepoekfabriek, Vlaardingen