Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. De Klameare
Workum
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Speeldoos
Vught
20:00
Café de Hommel
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:00
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Vita Nova
Middelstum
Theater De Tuin
Leusden
Corneel
Lelystad
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
13:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
14:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
The Rock Temple
Kerkrade
20:00
Scum
Katwijk
20:15
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Manifesto
Hoorn
19:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Marlène
Heerhugowaard
20:00
Estrado
Harderwijk
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Koornbeurs
Delft
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kiehool
Burgum
Paleis 12
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
BREStheater
Brielle
Mezz
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
23:00
Luxor Live
Arnhem
zaterdag 29 november 2014
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Figi Theater, Zeist
20:00
Rank & File / STEENkoud / Tunnelvisie
De Flux, Zaandam
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
C.C. De Klameare, Workum
21:00
Steady State
De Bosuil, Weert
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Het Trefpunt, Warmond
Hadewych Minis
De Speeldoos, Vught
20:00
The Barnyard Roosters
Café de Hommel, Vlaardingen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Stef Bos
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Urbanus Zelf!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Sunday Sun
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
van Beresteyn, Veendam
20:00
Sin 7 Sins
dB's, Utrecht
20:15
Pro-Pain
De Helling, Utrecht
20:15
EL-P / Killer Mike
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Werftheater, Utrecht
20:00
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:00
Definitie van Hiphop
013, Tilburg
20:00
Abstract Division
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
The Covernant
Little Devil, Tilburg
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Agnietenhof, Tiel
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Amsterdam Klezmer Band
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Hallo Venray / Peter Beeker & Ongenode Gaste
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Rick de Leeuw
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
19:00
Audrey Horne
Baroeg, Rotterdam
20:00
Portico
BIRD, Rotterdam
20:00
Cameretten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Kasper van Kooten - Karakters
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Top 2000 On The Road Show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Ledeltheater, Oostburg
Inter Arma
Merleyn, Nijmegen
Inter Arma
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mr. Knowhow
Vita Nova, Middelstum
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Theater De Tuin, Leusden
DeWolff
Corneel, Lelystad
Stef Kamil Carlens
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
13:00
Into Darkness
Poppodium Romein, Leeuwarden
14:00
Fixkes / Friska Viljor / Klaralven / My Bubba / Thus Owls / Yuko Yuko
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Skintrade
The Rock Temple, Kerkrade
20:00
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 5
Scum, Katwijk
20:15
Trinity
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Stef Classens
Manifesto, Hoorn
19:00
Destitution / Lord Volture
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lach het weg
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Mission Kowalski
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Flair
Marlène, Heerhugowaard
20:00
ANIday
Estrado, Harderwijk
3FM Presents: Kensington
Patronaat, Haarlem
20:30
Magnum (UK)
Patronaat, Haarlem
21:30
Le Skeleton Band (FR)
Patronaat, Haarlem
Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
Waylon
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Simplon, Groningen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Oosterpoort, Groningen
Birth of Joy + Ivan & The Parazol
Vera, Groningen
20:00
Toner Low + Tank86 + Groggy
StudioGonz, Gouda
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Stevie Ann
Wilminktheater, Enschede
20:00
The Captain Legendary Band
NiXenMeer, Enschede
20:15
Mayra Andrade
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
40UP
Effenaar, Eindhoven
23:00
Joran van Pol / Luna Ludmila
Effenaar, Eindhoven
21:00
ABClubcircuit - AB @ N9: John K. Samson / Sir Simon Battle
N9, Eeklo
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Iduna, Drachten
Being as an Ocean
Bibelot, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Theothorne, Dieren
Town of Saints
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Lyall Moloney
SuperMarkt, Den Haag
21:00
Suicide Syndicate
Koornbeurs, Delft
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
From Core to Gore
Kiehool, Burgum
Scorpions
Paleis 12, Brussel
20:00
Sam Smith
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dans Dans / Sons of Kemet
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
BREStheater, Brielle
Lucas Hamming
Mezz, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Gondry
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Ali B beken(d)t
De Nieuwe Kolk, Assen
23:00
Slordig: Huiskamersessies
Luxor Live, Arnhem