Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
People's Place
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schuur
Haarlem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
BIRD
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaal Spectrum
Veenendaal
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
14:00
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
GC 't Heilaar
Beerse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
Mezz
Breda
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Botanique
Brussel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
PeTiCantus
Zwaag
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
United Stage
Veenendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
zondag 05 oktober 2014
21:00
Vök
Hedon, Zwolle
maandag 06 oktober 2014
19:00
Asking Alexandria
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lilly Wood & The Prick
Paradiso, Amsterdam
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Martyn Joseph
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Vallenfyre
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 07 oktober 2014
21:00
Adam Cohen
People's Place, Amsterdam
20:15
Alain Clark
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arno van der Heyden
De Oosterpoort, Groningen
Asking Alexandria
Melkweg, Amsterdam
20:30
Billy Cobham
Patronaat, Haarlem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Chastity Brown
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fish
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Gruff Rhys
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jelle Brandt Corstius, Christoph Prégardien tenor & Insomnio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Jimmy LaFave
Hedon, Zwolle
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Johanna / The Eternal Handshake
Cafe Camelot, Nijmegen
Lewis Watson
Effenaar, Eindhoven
London Grammar
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Mirusia Louwerse
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Schuur, Haarlem
Passenger
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Pure Irish Drops
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Strand Of Oaks
4AD, Diksmuide
20:00
The Dublin Legends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
The Hold Steady
Melkweg, Amsterdam
20:00
Traams
Paradiso, Amsterdam
19:00
Vallenfyre
Baroeg, Rotterdam
Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 08 oktober 2014
Agnes Obel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Andrew Jackson Jihad (USA) + Caves (UK) Excl. NL Show
Luxor Live, Arnhem
20:00
BIRD presents Slum Village
BIRD, Rotterdam
Brant Bjork
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Chastity Brown
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
DuvelVibes Sessions: Mafia Project Invites…
BIRD, Rotterdam
20:30
Fiction Plane
Rotown, Rotterdam
20:00
Fixkes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fool's Gold
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Gare Du Nord / Jef Neve / Jo Harman / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord / Jef Neve / Jo Harman / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Howard Komproe
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ilse DeLange / The Common Linnets
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jaimi Faulkner
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Jimmy LaFave
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Joey Rutzenveld / Sem Dylan / Travis Csolig
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Kaiser Chiefs
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Leon van der Zanden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lewis Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
London Grammar
Heineken Music Hall, Amsterdam
22:00
Losers
Vera, Groningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - FLORISSANT
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Martyn Joseph
Zaal Spectrum, Veenendaal
20:00
Mary Gauthier
Lux, Nijmegen
20:00
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Mirusia Louwerse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
14:00
Rickelodeon
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Oosterpoort, Groningen
Strand Of Oaks
Doornroosje, Nijmegen
Survivor
Hedon, Zwolle
20:00
The Dublin Legends
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Hold Steady
Effenaar, Eindhoven
The Menzingers
Paradiso, Amsterdam
donderdag 09 oktober 2014
20:00
a balladeer / Celine Cairo / Sanne Hoeksma
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anuar - Integer
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
GC 't Heilaar, Beerse
21:00
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Bear's Den
Nijdrop, Opwijk
21:00
Big One - The European Pink Floyd Show
Mezz, Breda
Black Uhuru
Effenaar, Eindhoven
20:15
Blue Night Concerts: Jan Akkerman + Benjamin Herman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabaretteketet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Caribou
Botanique, Brussel
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Chastity Brown
PeTiCantus, Zwaag
Chef'Special Deluxe
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Clap Your Hands Say Yeah!
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Compact Disk Dummies
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:00
De Dijk
Hedon, Zwolle
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig / TLP aka Troubleman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Death From Above 1979
Botanique, Brussel
20:00
Dinerconcert met Amsterdam Jazz Connection
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Esther van der Voort / Eva Sara Vromans / Henk Doedens / Onno Lolkema
United Stage, Veenendaal
20:00
Fiction Plane
Paradiso, Amsterdam
Flying Colors
013, Tilburg
20:15
Fool's Gold
De Helling, Utrecht