Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
De Helling
Utrecht
22:00
CHV Noordkade
Veghel
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Zaantheater
Zaandam
22:00
De Peppel
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Maison de la Culture d'Arlon
Arlon
Musis
Arnhem
't Theaterke
Best
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Wolbodo
Delft
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
23:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Theater De Kik
Elst
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
19:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Metropool
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Corneel
Lelystad
vrijdag 18 oktober 2019
20:00
Sioen plays Graceland
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Left of the Dial
Rotown, Rotterdam
19:00
Omnium Gatherum
Baroeg, Rotterdam
André Hazes - Live in Ahoy 2019
Ahoy, Rotterdam
Andreya Triana
BIRD, Rotterdam
21:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Grounds, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Drivin' N' Cryin'
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Dennis van Aarssen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
20:30
Trijntje Oosterhuis
013, Tilburg
21:00
Mark Foggo
Little Devil, Tilburg
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Markant Uden, Uden
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Unlocking The Stellar Crypt: Alkerdeel / Invunche / Lubbert Das
dB's, Utrecht
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Jon Allen
De Helling, Utrecht
22:00
Rosa Spruit
CHV Noordkade, Veghel
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Def Americans
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
KO KO MO
De Bosuil, Weert
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Het Klooster, Woerden
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
22:00
Flavium
De Peppel, Zeist
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Toontje Lager
Boerderij, Zoetermeer
My Propane
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ruud Fieten - EP Release
Hedon, Zwolle
zaterdag 19 oktober 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan Akkerman
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Flint, Amersfoort
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Dele Sosimi / Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Greyson Chance
Paradiso, Amsterdam
20:00
Full Crate live with band
Melkweg, Amsterdam
20:00
Axelle Red
Maison de la Culture d'Arlon, Arlon
Daniel Lohues / Holland Baroque
Musis, Arnhem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
't Theaterke, Best
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
BREStheater, Brielle
20:00
Fischer-Z
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
20:00
O'G3NE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Wolpop: Sociale Onrust / Dinner for Breakfast / Ome Bob's Tribute Band
Wolbodo, Delft
Jon Allen
Paard, Den Haag
19:30
Motorpsycho
Paard, Den Haag
20:15
Toko Telo
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Voodoo Chambers en Paramatman
Paard, Den Haag
Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Dutch Jazz:Dollar Brand Project
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Sioen Plays Graceland
Schouwburg de Lawei, Drachten
16:00
Brahm/VDE Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
MeisjeDjamila
Effenaar, Eindhoven
20:15
Belle Perez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Rocktober presents: Sacrilege + Cthulhu
The Jack, Eindhoven
23:00
Vinyl Sessions Vince+Darkraver+Panic
Effenaar, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Dennis van Aarssen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
19:30
The Bootleg Doors
Podium 't Beest, Goes
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Joe Buck
Simplon, Groningen
Automatic
Vera, Groningen
23:00
Mental Wounds
Vera, Groningen
Conjurer
Patronaat, Haarlem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eli Goffa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
LIVE: Rough Silk (DE) + Dani & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
De Dijk
Metropool, Hengelo
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
KO KO MO
Manifesto, Hoorn
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Luminize
Corneel, Lelystad