Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
La Madeleine
Brussel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
cc Binder
Puurs
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Mezz
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:15
P3
Purmerend
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Vera
Groningen
23:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
De Pul
Uden
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
N.H. Kerk
Heino
Metropool Enschede
Enschede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
17:00
Paard
Den Haag
22:30
Vera
Groningen
20:30
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Mezz
Breda
Grand Theatre
Groningen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
C.C. De Kei
Reusel
21:00
Manifesto
Hoorn
013
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Paradiso
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Groene Engel
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Grounds
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
19:45
013
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Meervaart
Amsterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
vrijdag 11 oktober 2019
20:00
Blackbear
La Madeleine, Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Ben Liebrand / DJ Sandstorm
Podium 't Beest, Goes
20:00
Axelle Red
cc Binder , Puurs
20:15
Arlan Feiles
Theater in de Steeg, Den Haag
19:30
Ares / Josbros
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Mezz, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
22:00
Amy Winehouse Undercover Session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Ambrose Akinmusire
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
21:15
3J'S
P3, Purmerend
20:45
35 jaar Stop Making Sense
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Het Kielzog, Hoogezand
zaterdag 12 oktober 2019
21:00
¡Pendejo!
Little Devil, Tilburg
20:30
Work Out!
Club Antre, Amsterdam
20:00
Waylon
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Patronaat, Haarlem
20:00
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
The Unforgiven
Cacaofabriek, Helmond
21:30
The Slackers
Vera, Groningen
23:30
The Rad Pack
Patronaat, Haarlem
20:00
The Lafontaines + Scarlet Rose
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dublin Legends
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
The Choir Of Man
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Tangarine - Uiteen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar
De Pul, Uden
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
Stahlzeit
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:00
Rocktober presents: Nekromant / Starscream
The Jack, Eindhoven
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Queen Rats- Queen Tribute
N.H. Kerk, Heino
Paul Gilbert
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Nik Bärtsch’s Ronin
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nick & Simon
Metropool, Hengelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
17:00
Mondriaan Jazz
Paard, Den Haag
22:30
Mo Bedick
Vera, Groningen
20:30
Miscellaneous / Morning Dawn / Myth of Origin / Spark of Sanity / Spel
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
Master
Mezz, Breda
Martin Kohlstedt
Grand Theatre, Groningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
21:00
Mark Foggo
Manifesto, Hoorn
Marc Almond
013, Tilburg
20:15
Maaike Ouboter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lindsey Stirling
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Les Robots + The Colour Collection
Rotown, Rotterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Lavalu
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Last Night On Earth Festival
Paradiso, Amsterdam
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Kid Harlequin / My Propane / Powerized
Groene Engel, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Johan Derksen - The Sound of the Blues & Americana
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Derksen - https://www.theaterdeveste.nl/programma/6774/Johan_Der
Theater De Veste, Delft
22:00
Jazz & Beyond: SPARK
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Jan Akkerman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jambinai
Grounds, Rotterdam
Indian Askin
Bibelot, Dordrecht
20:15
Ilse DeLange
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Ibex Angel Order
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
19:45
Hugh Cornwell
013, Tilburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
19:00
Haluk Levent
Melkweg, Amsterdam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:45
Guy Rooks - Release Party
Podium Victorie, Alkmaar
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Hof 88, Almelo
23:00
Fiesta Macumba
Hedon, Zwolle
20:30
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ellen ten Damme
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Edelweiss Kapelle Gelselaar
Theater Berkelland, Eibergen
16:00
Dutch legacy met Ack van Rooyen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dog Eat Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Daniel Lohues / Holland Baroque
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland