Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Den heuvel
Alphen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Perron-3
Rosmalen
Paard
Den Haag
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Patronaat
Haarlem
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Holland Casino Leeuwarden
Leeuwarden
013
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Helling
Utrecht
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. De tippe
Vledder
ATLAS Theater
Emmen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Gigant
Apeldoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Vera
Groningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Rotown
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Pul
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Metropool
Hengelo
23:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Corneel
Lelystad
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
21:30
De Hip
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Luxor Live
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
De Meerpaal
Dronten
20:00
Nijend 24
Anderen
De Speeldoos
Vught
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Musis
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theaterpand Weesp
Weesp
Patronaat
Haarlem
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Ludens
Voorburg
donderdag 14 februari 2019
00:00
Clean Pete - Afblijven
Den heuvel, Alphen
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Causes
Paard, Den Haag
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
BRUUT!
Patronaat, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Any Minute Now: Dez Mona
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Leeuwarden, Leeuwarden
Altitudes & Attitude
013, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
De Helling, Utrecht
vrijdag 15 februari 2019
23:00
Zoete Zin
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
22:00
WREKMEISTER HARMONIES
Merleyn, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Vive La Fête
Gigant, Apeldoorn
20:00
Vivaldi - Dangerous Liaisons - Opera2day & Nederlandse Bachvereniging
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
UK Subs
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Toundra
Vera, Groningen
20:30
Tommy Castro & The Painkillers
Q-Factory, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tim Akkerman - Sings the Boss
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Tim Akkerman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Melkweg, Amsterdam
20:00
Thierry Vingre
Spirit of 66, Verviers
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Streets
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Rushians
Bibelot, Dordrecht
The Murlocs
Rotown, Rotterdam
20:15
The Maureens
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Les Clöchards (FR)
Vorstin, Hilversum
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
De Pul, Uden
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Dutch Eagles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
The Cannons + Sunshine Cleaners
De Spot, Middelburg
20:30
The Bootleg Beatles
Metropool, Hengelo
23:00
The Black Madonna presents We Still Believe
Paradiso, Amsterdam
Teus Nobel
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Steve Mason
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Sodapop ft. Frenna
Corneel, Lelystad
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Mythe, Goes
20:00
Seamus Fogarty
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Satan (UK) + RAM (SWE) + Screamer (SWE)
Little Devil, Tilburg
21:30
Saskia Laroo Band
De Hip, Deventer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Rowwen Heze
Burgerweeshuis, Deventer
Roos Blufpand
Luxor Live, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Romy Monteiro
De Meerpaal, Dronten
20:00
Robert Jan Stips
Nijend 24, Anderen
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Remy van Kesteren
Theater Aan de Slinger, Houten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Physical Graffiti
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
PEER
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:15
Paul de Munnik
Flint, Amersfoort
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Agora Theater Druten, Druten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Oi Va Voi
Patronaat, Haarlem
Nils Frahm
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Night Beats
Paradiso, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Motel Westcoast - Back to the roots
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Matt Corby
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg