Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Amer
Amen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Bergsingelkerk
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
J.C. De Klinker
Aarschot
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Meester
Almere
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Veluvine
Nunspeet
Effenaar
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Metropool Enschede
Enschede
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Music Club Kampen
Kampen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
V11
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
De X
Leiden
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Lucky
Rijssen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Club Fix
Tilburg
23:00
Metropool Enschede
Enschede
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
23:45
Club Red
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Kukeleku
Horst
Paradiso
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
zaterdag 24 maart 2018
20:00
Digital Mystikz
Het Depot, Leuven
20:00
No Age
Beursschouwburg, Brussel
20:00
Aquilo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Orgel Vreten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Ex
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Dropkicks 'n Moshpits
Vorstin, Hilversum
20:00
Zuid-Afrika - Antjie Krog
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Ektomorf + Dead Horse Trauma + Chakora
Baroeg, Rotterdam
20:00
Dead Brothers
dB's, Utrecht
20:00
Estrado goes undercover: Billy Idol
Estrado, Harderwijk
20:00
The Dawn Brothers
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Ida Nielsen Band
P3, Purmerend
20:00
Danny & Michael live in concert: Door Jou
Patronaat, Haarlem
20:00
Diana Jones
De Amer, Amen
20:00
Daniel Cavanagh
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Dr. Meraki
Bergsingelkerk, Rotterdam
20:00
The Nagash Ensemble
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
The Nagash Ensemble
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Nele Needs A Holiday
J.C. De Klinker, Aarschot
20:00
Ray Fuego
Paradiso, Amsterdam
20:00
Them Dirty Roses
De Bosuil, Weert
20:00
Unstoppable Force
De Meester, Almere
20:00
Trashcan
The Jack, Eindhoven
20:00
The Adele Project
van Beresteyn, Veendam
20:00
Mona Mur feat. En Esch (ex-KMFDM) Bettina Köster (Malaria!)
Botanique, Brussel
20:00
Flonti Stacks
Simplon, Groningen
20:00
An evening with Tom | Uncle Vernon speelt Tom Waits
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Bear Valour
De Woeste Wieven , Diepenheim
The Wild Romance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Karsu Dönmez
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Nits
Cultura, Ede
20:15
Huub van der Lubbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Hoftheater, Raalte
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
Vive La Fête
Effenaar, Eindhoven
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
DVSN
Tolhuistuin, Amsterdam
Imarhan
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Wiley
BIRD, Rotterdam
20:30
Flying Horseman
EKKO, Utrecht
20:30
Vlek
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
20:30
Lakshmi / LGHTNNG
Simplon, Groningen
20:30
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
Donnerwetter
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Lindenberg Theater, Nijmegen
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Caravan
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Jack Of Hearts
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Yori Swart
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
I Compani / Reeds & Deeds
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Niekse
Cafe Averechts, Utrecht
20:30
The Wild Romance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Banner. / Matt Perriment
Red Shoe Sessions, Nijmegen
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Pink Floyd Project
Music Club Kampen, Kampen
21:00
Roxeanne Hazes
Cacaofabriek, Helmond
Nouveau Vélo
V11, Rotterdam
21:00
De Likt
Metropool, Hengelo
21:00
Page Down + Mxrcxl
Altstadt, Eindhoven
21:00
Flat Out Vet Oud 40+ Party
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
New Wave City, Simple Minds Editie
Paard, Den Haag
21:00
Mango Zabba
Stathe, Utrecht
21:00
Ornina Ensemble
De X, Leiden
21:30
Barrelhouse
De Flux, Zaandam
21:30
Broederliefde
Lucky, Rijssen
22:00
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
LIVE: Pearl Jam, Tribute by Once
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
VETO
Paradiso, Amsterdam
Triptides
Vera, Groningen
22:00
Carlo de Wijs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Dr. Lektroluv
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Josylvio / Latifah
Club Fix, Tilburg
23:00
Hard Hallucination
Metropool Enschede, Enschede
23:00
Netsky
013, Tilburg
23:00
Binary / Current Value / Killbox
Doornroosje, Nijmegen
23:30
YallahYallah
Melkweg, Amsterdam
23:30
Das bisschen Totschlag
Vera, Groningen
23:45
Broederliefde
Club Red, Leeuwarden
zondag 25 maart 2018
The Bootleg Sixties
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
Eurabia
Paradiso, Amsterdam
Stef Bos - Kern
Chassé Theater, Breda