Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Fluor
Amersfoort
Theater De Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
17:00
Concerto
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
NiXenMeer
Enschede
De Klif
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
Paradiso
Amsterdam
21:00
P3
Purmerend
18:00
Willemeen
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
21:30
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Bistro Den Bascuul
Lokeren
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:30
Flagey
Brussel
Hedon
Zwolle
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Little Devil
Tilburg
18:00
De verlichte geest
Roeselare
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Achterom
Hilversum
20:00
NTGent
Gent
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
TivoliVredenburg
Utrecht
M-Lab
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Baroeg
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
PC Sint-Andries
Balen
23:00
Woetsjtok
Brunssum
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Wiel's Le Renard Noir
Brussel
21:30
V11
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
Mezz
Breda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Gebouw-T
Bergen op Zoom
vrijdag 09 oktober 2015
22:00
Muyayo Riff
Ernesto's, Sittard
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Marcel Verbeek / Rogier Pelgrim
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:00
Maison Du Malheur
OT301, Amsterdam
20:00
Maiden UniteD
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Maaike Ouboter
Wilminktheater, Enschede
20:30
Kraak & Smaak
BIRD, Rotterdam
19:30
Kovacs
Metropool, Hengelo
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Karel J. Schepers
Boekhandel Praamstra, Deventer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
17:00
Julian Primeaux
Concerto, Amsterdam
Jon Spencer Blues Explosion
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jeff Finlin
NiXenMeer, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:00
Janne Schra
Burgerweeshuis, Deventer
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ibeyi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Henny Vrienten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hélène Gelèns / Jan de Rijk / K. Michel / Lena Hessels / N.V. de Nieuw
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
Gregory Porter
Paradiso, Amsterdam
21:00
GENERATIES met o.a. Def P, Engel & Just, Lucifer en 1eKeuz
P3, Purmerend
18:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
21:00
Gare Du Nord - Stronger!
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
21:00
Extince
Gigant, Apeldoorn
21:00
Erwin Nyhoff plays The Boss!
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Echotape
Cafe D’n Ingel, Thorn
21:00
Dorpsvreugd #2
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Dope Body
dB's, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
21:30
Diren
Paradiso, Amsterdam
Digitzz / Maydien
Merleyn, Nijmegen
20:00
Diana Krall
De Doelen, Rotterdam
20:00
Derek
Bistro Den Bascuul, Lokeren
20:00
Death Alley / De Dood
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
de wannebiezz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Close Up
Grenswerk, Venlo
Circle Percussion - Crash test drummers
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:30
Chilly Gonzales
Flagey, Brussel
Bökkers
Hedon, Zwolle
20:00
Big One
Manifesto, Hoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Battle
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
bassekou Kouyate / Ngoni Ba
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Bark / Bliksem / Diablo BLVD / Evil Invaders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Axelle Red
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Architects of Chaoz feat. Paul Di'Anno
Little Devil, Tilburg
18:00
Antimatter
De verlichte geest, Roeselare
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Theater Achterom, Hilversum
zaterdag 10 oktober 2015
20:00
Zita Swoon Group: Nothing That is Everything
NTGent, Gent
23:00
Zer00's Heroes
Gigant, Apeldoorn
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:30
Wille & the Bandits
Porgy en Bess, Terneuzen
Walk off the Earth
TivoliVredenburg, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Valient Thorr
Patronaat, Haarlem
Ufomammut
Baroeg, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Knol - Lost & Found
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
The Original Jukebox Heroes
PC Sint-Andries, Balen
23:00
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
20:15
The Kik
Het Wennekerpand, Schiedam
21:00
The Keystones
dB's, Utrecht
20:00
The Imaginary Suitcase
Wiel's Le Renard Noir, Brussel
21:30
The Hickey Underworld
V11, Rotterdam
20:30
The Girls Who Cried Wolf / Alkaloid / The Howl Ensemble
Paard, Den Haag
20:00
The Franklin Electric
Paradiso, Amsterdam
The Dublin Legends
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
The Cool Quest
De Peppel, Zeist
20:00
The Bootleg Beatles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Temporary Roads
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Templeton Pek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Taake
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Taake
Neushoorn, Leeuwarden
Sven Ratzke - STARMAN
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
Superstijl
Mezz, Breda
20:00
Stream of Passion / The Gentle Storm
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Set It Off
Little Devil, Tilburg
20:00
Saybia
Paard, Den Haag
19:00
Sarah Jane
Melkweg, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rowwen Heze
Gebouw-T, Bergen op Zoom