Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
Woodstock69
Bloemendaal
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
On The Roof
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
Artis
Amsterdam
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Taverne
Bergen
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
19:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Musicon
Den Haag
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Artis
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
22:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Musicon
Den Haag
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:45
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
De Helling
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Little Devil
Tilburg
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Tolhuistuin
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Waalse Kerk
Haarlem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
De Helling
Utrecht
De Pul
Uden
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Little Devil
Tilburg
donderdag 30 juli 2015
20:00
Appelsap pre-party
Bar Bukowski, Amsterdam
20:00
Empress Black Omolo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Toxic Holocaust
Little Devil, Tilburg
21:30
Hypnotic Brass Ensemble - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kawehi
Paradiso, Amsterdam
17:00
Pique!: R E B E L L E + Southbound
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Euregio: Max-Philip Klüser
Roepaen, Ottersum
17:00
UB40
Woodstock69, Bloemendaal
UB40
Woodstock69, Bloemendaal
vrijdag 31 juli 2015
20:00
FireForce
Little Devil, Tilburg
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
20:30
Koffie
On The Roof, Amsterdam
Selah Sue
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
ROCK 'N' GRILL - Annie's Got A Gun
PopEi, Eindhoven
20:00
100% Zen Presents: Pressure Buss Pipe (VI)
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Euregio: Saskia Lena Keindorf en Pauline Gropp
Roepaen, Ottersum
zaterdag 01 augustus 2015
Jelle Paulusma
Artis, Amsterdam
21:00
J.C. de Dukdalf presents: Total Seclusion + LIGHTS OUT + Route North
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Flotsam And Jetsam
Little Devil, Tilburg
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eva Almagor Band
Nijend 24, Anderen
20:00
Jazziam
PopEi, Eindhoven
21:00
Along The Watchtower
Taverne, Bergen
15:00
Club Vondel X Magnetron Music: Comtron / Falco Benz / Sofie Winterson
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Jeroen Leenders / Matroesjka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 02 augustus 2015
15:00
Grind Over Rotterdam
Baroeg, Rotterdam
16:00
Rebekka Ling
Concerto, Amsterdam
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: VAN PIEKEREN + Sophie van Bree
Hostel Strowis, Utrecht
14:00
Bunch on a Breakout / Friends of the Family
Houtmansplantsoen, Gouda
19:00
Black Tusk
Little Devil, Tilburg
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
16:30
Joni Sheila - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
12:00
Remy van Kesteren & Friends / Duo Bassal & Köhnken
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Janne Schra / Emil Landman
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 03 augustus 2015
Armored Saint / Queensryche
Melkweg, Amsterdam
19:30
Colleen Green
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 04 augustus 2015
Queensryche
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ruben Hoeke Band
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Adicts
Little Devil, Tilburg
19:30
D12
Melkweg, Amsterdam
(HED) Planet Earth / Ill Niño / Terror Universal
Poppodium Volt, Sittard
woensdag 05 augustus 2015
20:30
Buffalo Daughter
Paradiso, Amsterdam
donderdag 06 augustus 2015
22:45
Fake Billy & The False Prophets
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Crowbar
Little Devil, Tilburg
19:30
Slum Village
Melkweg, Amsterdam
21:30
Robert Glasper Trio - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
vrijdag 07 augustus 2015
The Dinosaur Truckers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Reverend Beatman
dB's, Utrecht
20:00
Mistral
Little Devil, Tilburg
19:30
hawkwind
Melkweg, Amsterdam
23:00
Major League: June Miller presents Robots & Romans
Melkweg, Amsterdam
20:30
Letz Zeppelin
Musicon, Den Haag
21:30
Incognito - Summer Sessions All Stars (uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
ROCK 'N' GRILL - PARAMATMAN
PopEi, Eindhoven
zaterdag 08 augustus 2015
19:00
Ed Struijlaart
Artis, Amsterdam
The Kik / Yorick van Norden
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
22:30
Aptijt
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Smart
Musicon, Den Haag
21:30
Joe Louis Walker - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:45
Late Night Live: Bartelmans Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Waterboys
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Jimmy Cliff
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Hillbilly Moonshiners
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
Rubberboot Missie Afterparty
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Eleonor Coco / Woot
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Stephanie Louwrier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
NEMUER [cz] live
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
zondag 09 augustus 2015
20:30
Slapshot
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Point Quiet
CHV Noordkade, Veghel
Supersuckers
De Helling, Utrecht
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Gitta de Ridder + Tim Dawn
Hostel Strowis, Utrecht
14:00
Scarlet Mae
Houtmansplantsoen, Gouda
Bad Religion
Melkweg, Amsterdam
16:30
Tiny Legs Tim (BE) - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
20:30
Katzenjammer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Septeto Nabori
Paradiso, Amsterdam
12:00
Carel Kraayenhof Ensemble / Pannonica Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Fernando Lameirinhas / Martin Fondse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 10 augustus 2015
Cannibal Corpse + Carnifex
Baroeg, Rotterdam
Cryptopsy + Psycroptic
Little Devil, Tilburg
19:00
Death DTA
Poppodium Volt, Sittard
Peter Broderick
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 11 augustus 2015
Nick Oliveri
dB's, Utrecht
20:15
Death DTA
De Helling, Utrecht
Everlast VERPLAATST NAAR 22 NOVEMEBER
Luxor Live, Arnhem
Stephen Marley
Melkweg, Amsterdam
Tyler, The Creator
Paradiso, Amsterdam
De La Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Broderick
Waalse Kerk, Haarlem
woensdag 12 augustus 2015
21:00
Hilltop Hoods
Bitterzoet, Amsterdam
Mariza
Concertgebouw, Amsterdam
Nick Oliveri
Gebr. De Nobel, Leiden
Queen Extravaganza
Melkweg, Amsterdam
donderdag 13 augustus 2015
21:00
Hidden Charms
Altstadt, Eindhoven
Combichrist
De Helling, Utrecht
Nick Oliveri
De Pul, Uden
22:45
The Black Marble Selection
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Mordred
Little Devil, Tilburg