Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Gebäude 9
Keulen
20:00
Scum
Katwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
21:30
Patronaat
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Café 't Slik en de Schorre
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Nijend 24
Anderen
16:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
RADION
Amsterdam
De Kelder
Amersfoort
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Werftheater
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
vrijdag 24 april 2015
21:00
Earth, Wind & Fire - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Releaseparty Civil Servants / Gifter
Groene Engel, Oss
Martin Simek - Enkelspel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Andreas Moe / Jon Allen / Rae Morris / Roo Panes
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Scott H. Biram
Merleyn, Nijmegen
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Staves
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rats on Rafts + The Homesick
Podium Asteriks, Leeuwarden
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:00
Seb Black
Scum, Katwijk
Buitenstaanders
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Aan de Slinger, Houten
Matt Andersen
Vorstin, Hilversum
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
21:00
The Conspiracy - In de lift
Metropool, Hengelo
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Theatertour 2015
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Rapalje
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Michael de Jong
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lach het weg
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Theater Harderwijk, Harderwijk
21:30
Grieved + Hesperian
Patronaat, Haarlem
Edwin Evers Band theatershow
Martiniplaza, Groningen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Percossa
De Oosterpoort, Groningen
20:30
POPgroningen Talent Award Finale 2015
Vera, Groningen
21:00
Gemma Ray
De Spieghel, Groningen
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Miraculous Mule
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Miseries • The Black Cult
Iduna, Drachten
Alamo Race Track
Bibelot, Dordrecht
21:00
Wouter Hamel
Bibelot, Dordrecht
Karma To Burn
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Deeldeliers
Paard, Den Haag
20:15
Fay Lovsky / Jan De Smet en Arne Van Dongen
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Vuigtuig / Zinkzand
Paard, Den Haag
21:00
mantra machine / Nauseahtake / The OM Syllable
Musicon, Den Haag
21:00
No More Jack / Shiverburn
De Bakkerij, Castricum
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Bløf
Spant!, Bussum
Eliades Ochoa
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Marco Z / Tout Va Bien
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
BREStheater, Brielle
20:00
Ik Zie U Graag festival: Gabriel Rios + Hydrogen Sea + Raketkanon e.a.
Mezz, Breda
Within Temptation
Chassé Theater, Breda
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Lose Control
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Bon Scotch
Café 't Slik en de Schorre, Bergen op Zoom
21:00
Fortuned / Unexpected High
Taverne, Bergen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Nieuwe Kolk, Assen
Navarone
Luxor Live, Arnhem
20:30
Navarone
Luxor Live, Arnhem
21:00
Joy Division Undercover
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rev Trigger
Nijend 24, Anderen
16:00
Seb Black
Concerto, Amsterdam
A Place to Bury Strangers
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Greg Shapiro | Part-time Hypocrite
Meervaart, Amsterdam
21:00
Tove Styrke
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Omar Ahaddaf / Soundos
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Stanley Jordan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Karocel
RADION, Amsterdam
Sven Hammond
De Kelder, Amersfoort
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Almere, Almere
Henry van Loon | Sluimer
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
DeWolff
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
John Engels
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 april 2015
Edwin Evers Band theatershow
Theater de Spiegel, Zwolle
The Staves
Hedon, Zwolle
Arena - 20th Anniversary Tour - The Unquiet Sky
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Cameretten
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
D-fact / Frantix
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Fernando Lameirinhas
De Speeldoos, Vught
Martin Simek - Enkelspel
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lach het weg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Maaspoort, Venlo
Pater Moeskroen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
18:45
Andreas Moe / Jon Allen / Rae Morris / Roo Panes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gotcha!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Werftheater, Utrecht
20:30
Screaming Females
dB's, Utrecht
20:30
Alamo Race Track
EKKO, Utrecht
20:00
Soultrain Party
De Pul, Uden
20:30
High South / Mark Blomsteel
Markant Uden, Uden
21:00
Dark Sun Rising
Little Devil, Tilburg
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Agnietenhof, Tiel