Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Musicon
Den Haag
Musis
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
12:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
NTGent
Gent
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Partycentrum De Ster
Nieuwkuijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Enter
Houten
14:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Prismare
Enschede
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stuk
Leuven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Posa
Lelystad
Theater Zinin
Nijverdal
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
Victorie
Alkmaar
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
23:00
Woetsjtok
Brunssum
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
14:00
't Spul
Schiedam
013
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
15:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
Capitole
Gent
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
De Bosuil
Weert
De Duif
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:30
De Graauwe Hengst
Schiedam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Reehorst
Ede
DeLaMar
Amsterdam
16:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Gashouder
Dedemsvaart
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Little Devil
Tilburg
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 07 maart 2015
19:30
Franco Battiato
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maydien
Melkweg, Amsterdam
22:00
T-99
Merleyn, Nijmegen
20:30
Mister and Mississippi
Metropool, Hengelo
20:00
Mutt Dog County / Old Man's Riot / The Spree
Musicon, Den Haag
Within Temptation
Musis, Arnhem
20:30
Lucretia van der Vloot
Musis, Arnhem
20:15
Fatoumata Diawara
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Awna Teixeira
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
12:30
Guitar Matrix
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
The Wild Romance
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bon Scotch
Nijdrop, Opwijk
21:00
Margriet Sjoerdsma
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
NTGent, Gent
20:00
De Deeldeliers (Bas van Lier / Jules Deelder)
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jaman
Partycentrum De Ster, Nieuwkuijk
Rayen Panday - Vrijspraak
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
DIFF: EP-presentatie + Jack Bottleneck
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Leif de Leeuw Band
Podium Enter, Houten
14:00
The Go Wild!
PopEi, Eindhoven
20:30
Clan Of Xymox
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Prismare, Enschede
20:00
Amsterdam Klezmer Band
RASA, Utrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Tarragona
Rock Café Bone, Haarlem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Almere, Almere
Niels Geusebroek - Here Am I
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronnie Flex
Simplon, Groningen
Anouk
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Urbanus Zelf!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Frazey Ford & Band
Stuk, Leuven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Steed
Taverne, Bergen
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Lach het weg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Miss Montreal
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Theatertour 2015
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon | Sluimer
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Posa, Lelystad
Joris Linssen & caramba
Theater Zinin, Nijverdal
Marmozets
Tolhuistuin, Amsterdam
Tinashe
Trix, Antwerpen
22:00
Purling Hiss
Vera, Groningen
Mr. Polska
Victorie, Alkmaar
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:15
Harry Sacksioni - 65
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
80's Verantwoord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Wilminktheater, Enschede
23:00
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
22:00
Rockconcert met Double Veterans en Moutainbike
Xinix, Nieuwendijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Zaantheater, Zaandam
zondag 08 maart 2015
14:00
Kizzy
't Spul, Schiedam
Fink
013, Tilburg
20:30
Lola Colt
ACU, Utrecht
15:00
Getting it About
Altstadt, Eindhoven
21:00
Meatbodies
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Albert Lee & Hogan's Heroes
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. De Kroon, Bocholt
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Capitole, Gent
16:00
Rafael Fraga
Concerto, Amsterdam
15:00
Steely Fan: The Dutch Steely Dan Tribute Band
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
Ian Siegal
De Bosuil, Weert
Nits - Releaseparty
De Duif, Amsterdam
17:00
Hurricane Bob
De Fles, Spijkenisse
16:30
Kizzy
De Graauwe Hengst, Schiedam
20:30
Maarten Heijmans zingt Ramses Shaffy
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
De Reehorst, Ede
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
16:30
Mae Jones
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Chef'Special
Duycker, Hoofddorp
Dead By April
Dynamo, Eindhoven
15:00
The Bluebettes - Bang Bang! - A tribute to the sixties
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Micheline van Hautem - Crème de la Crème
Gashouder, Dedemsvaart
14:30
Zesde Kolonne Label Afternoon
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:00
Jaap Boots
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Mad About Mountains
Gigant, Apeldoorn
16:00
Emy Perez
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
15:00
Terror
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Bernard Fowler & friends
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
De Deeldeliers
Iduna, Drachten
16:00
Ocean Depths + Ending Credits + T-bone Special + The Slither
Little Devil, Tilburg
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
M-Lab, Amsterdam
20:15
Mary Black
Meervaart, Amsterdam