Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Muzeval
Emmen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Café De Komedie
Rotterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Mezz
Breda
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Scala Helmond
Helmond
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stoba
Echt
20:00
StudioGonz
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Harmonie
Edam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Luxor Live
Arnhem
Mezz
Breda
15:30
Patronaat
Haarlem
17:00
Taverne
Bergen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Gigant
Apeldoorn
Lux
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
De Harmonie
Edam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Flint
Amersfoort
21:00
Fluor
Amersfoort
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Mezz
Breda
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 02 januari 2015
20:00
Michiel Borstlap / Sandra van Nieuwland / The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Van Dik Hout
Paradiso, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Clouseau
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dilana Smith
Theater De Muzeval, Emmen
zaterdag 03 januari 2015
22:00
Lefthand Freddy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
KISS on the Rocks
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. De Kei, Reusel
20:00
dave chavez band
Café De Komedie, Rotterdam
17:00
Arthur Ebeling
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Paulusma
Concerto, Amsterdam
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
De Doelen, Rotterdam
20:00
We Rock
De Pul, Uden
22:00
The Black Cult / The Miseries
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dinner for once
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Hedon Zwaar Nieuwjaar
Hedon, Zwolle
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:00
Iron Thor (D) + Skelethal (F) + Insulter (D) + Manifestic (D) + Skelet
Little Devil, Tilburg
20:00
The Miseries
Merleyn, Nijmegen
20:30
Led Zeppelin: The Ultimate Experience by Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
22:00
WC Experience
Mezz, Breda
20:00
Denise Jannah Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Orpheus, Apeldoorn
21:00
New Year's After
P3, Purmerend
20:00
The Charm The Fury
P60, Amstelveen
19:30
The Kik
Paradiso, Amsterdam
20:30
BRTHR / Echo Beatty
Red Shoe Sessions, Nijmegen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Scala Helmond, Helmond
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Parris
Stoba, Echt
20:00
Monstertone + Edge of Serenity
StudioGonz, Gouda
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
The Boogie Wonderband
Winston, Amsterdam
zondag 04 januari 2015
20:00
Mike Vos
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
16:00
The Suzannes
Concerto, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
17:00
The Juke Joints
De Fles, Spijkenisse
20:00
The Damned and Dirty
De Harmonie, Edam
16:00
Paradigm
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Not The Dr Phil Show met Handsome Poets
Hedon, Zwolle
20:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
Lady Dandelion
Mezz, Breda
15:30
Haarlemse Jazzclub: Nieuwjaarsfestival
Patronaat, Haarlem
17:00
Living Room Heroes
Taverne, Bergen
20:00
Koninklijk Roermonds Mannenkoor
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
maandag 05 januari 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Harderwijk, Harderwijk
dinsdag 06 januari 2015
20:00
Dominic Marshall Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Opie
Duycker, Hoofddorp
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Havezathe het Everloo, Rossum
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Ozark Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Stef Bos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 07 januari 2015
22:00
FLÁVIO SILVA & PIERO BIANCULLI (DUVELVIBES SESSIONS)
BIRD, Rotterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Silvester Zwaneveld
Gigant, Apeldoorn
The Silent Song
Lux, Nijmegen
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - ATTACCA
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Singer Theater, Laren
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Plastik Soldiers / TenTemPiés / The Ob6sions / Tip-Jar
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Raìces Cubanas - On Tour in Holland 2015
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Max van den Burg - Amok
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 08 januari 2015
20:15
3J'S
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:00
Music Matters presents Danijela Jankovic (Home Grown)
BIRD, Rotterdam
20:00
Frank van Pamelen - Complot
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:30
Comedy Inc.
Café De Swartesteegh, Leusden
20:00
Judith Nijland Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Sonic Soirée #30: Yuko / I am Oak / Hydrogen Sea
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
De Harmonie, Edam
20:15
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Ozark Henry
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dudok Kwartet / Perquisite
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Flint, Amersfoort
21:00
Amber Arcades
Fluor, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Klooster, Nuenen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
De Hobbyisten
Mezz, Breda
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Musis, Arnhem
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam