Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
PopEi
Eindhoven
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Patronaat
Haarlem
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
16:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater De Tuin
Leusden
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
14:00
013
Tilburg
19:00
Het Podium
Hoogeveen
Corneel
Lelystad
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Figi Theater
Zeist
Metropool
Hengelo
14:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Marlène
Heerhugowaard
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Kiehool
Burgum
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Trix
Antwerpen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Scum
Katwijk
De Speeldoos
Vught
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
13:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Meervaart
Amsterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
De Kelder
Amersfoort
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Mezz
Breda
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Vita Nova
Middelstum
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Achterom
Hilversum
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. De Kei
Reusel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
vrijdag 28 november 2014
Tops
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Town of Saints
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Trinity
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Trip to Dover
PopEi, Eindhoven
Typhoon
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Wim Daniëls & Yvonne Gijsbers
De Weijer, Boxmeer
20:15
Wouter Hamel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
Zentralheizung Of Death Des Todes
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Ziggi Recado + Maikal X
P60, Amstelveen
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zaterdag 29 november 2014
3FM Presents: Kensington
Patronaat, Haarlem
21:00
40UP
Effenaar, Eindhoven
21:00
ABClubcircuit - AB @ N9: John K. Samson / Sir Simon Battle
N9, Eeklo
20:00
Abstract Division
Hall Of Fame, Tilburg
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ali B beken(d)t
De Nieuwe Kolk, Assen
16:00
Aliyah
Hedon, Zwolle
21:00
Amsterdam Klezmer Band
Het Bolwerk, Sneek
20:00
ANIday
Estrado, Harderwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Audrey Horne
Baroeg, Rotterdam
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Theater De Tuin, Leusden
Being as an Ocean
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bertolf
Paco Plumtrek, Almelo
Birth of Joy + Ivan & The Parazol
Vera, Groningen
Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Cameretten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Dans Dans / Sons of Kemet
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Deathcrush / The Afterveins
Winston, Amsterdam
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
14:00
Definitie van Hiphop
013, Tilburg
19:00
Destitution / Lord Volture
Het Podium, Hoogeveen
DeWolff
Corneel, Lelystad
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
EL-P / Killer Mike
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Werftheater, Utrecht
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Figi Theater, Zeist
Feuerengel
Metropool, Hengelo
14:00
Fixkes / Friska Viljor / Klaralven / My Bubba / Thus Owls / Yuko Yuko
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Flair
Marlène, Heerhugowaard
Fratsen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
From Core to Gore
Kiehool, Burgum
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Theater 't Speelhuis, Helmond
George Ezra
Trix, Antwerpen
20:00
Gondry
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 5
Scum, Katwijk
Hadewych Minis
De Speeldoos, Vught
21:00
Hallo Venray / Peter Beeker & Ongenode Gaste
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Simplon, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater De Willem, Papendrecht
Inter Arma
Doornroosje, Nijmegen
Inter Arma
Merleyn, Nijmegen
13:00
Into Darkness
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Agnietenhof, Tiel
20:30
Johan Goossens | Leer mij de mensen kennen
Meervaart, Amsterdam
23:00
Joran van Pol / Luna Ludmila
Effenaar, Eindhoven
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Kasper van Kooten - Karakters
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Kayak
De Kelder, Amersfoort
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Lach het weg
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:30
Le Skeleton Band (FR)
Patronaat, Haarlem
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Oosterpoort, Groningen
Lucas Hamming
Mezz, Breda
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lyall Moloney
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Magnum (UK)
Patronaat, Haarlem
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Iduna, Drachten
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Mayra Andrade
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Mission Kowalski
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Mr. Knowhow
Vita Nova, Middelstum
20:00
Myriam West
Nijend 24, Anderen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater Achterom, Hilversum
21:00
Nits - NITS?
Gigant, Apeldoorn
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Portico
BIRD, Rotterdam
20:15
Pro-Pain
De Helling, Utrecht
20:00
Rank & File / STEENkoud / Tunnelvisie
De Flux, Zaandam