Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Maaspoort
Venlo
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
De Zwerver
Oostende
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Hedon
Zwolle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater 1900
Turnhout
16:00
Concerto
Amsterdam
Vera
Groningen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
Patronaat
Haarlem
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
21:00
De Peppel
Zeist
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
Mezz
Breda
16:00
P3
Purmerend
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Effenaar
Eindhoven
16:00
De Bosuil
Weert
Theater de Stoep
Spijkenisse
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Hofpoort
Coevorden
18:00
Taverne
Bergen
Paard
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
De Fles
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater450
Dordrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Hedon
Zwolle
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Andledon
Den Andel
Taverne De Waag
Haarlem
20:00
Jansstheater
Lochem
15:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
People's Place
Amsterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
15:00
van Beresteyn
Veendam
zaterdag 22 november 2014
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
MacSwordfish
Mezz, Breda
23:00
Marc Bijl - Live as Art
Luxor Live, Arnhem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Moss + Beginners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mother's Finest
Poppodium Romein, Leeuwarden
23:00
Nachttuin ft. Fullcrate x Mar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Only Seven Left
013, Tilburg
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Podium Boxtel, Boxtel
Paus
De Zwerver, Oostende
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Popronde Afterparty: David Douglas + PAUW + Yuko Yuko
De Kelder, Amersfoort
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:00
Raul Midón
Patronaat, Haarlem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Rick de Leeuw
C.C. Martien van Doorne, Deurne
15:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Rusty Nuts
Little Devil, Tilburg
23:00
Sabotage
Hedon, Zwolle
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater 't Pand, Gorinchem
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
21:00
Stef Classens
Corneel, Lelystad
23:00
Steve Summers / Voiski
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Stevie Ann
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Stin Scatzor
Theater 1900, Turnhout
16:00
The Cool Quest
Concerto, Amsterdam
The Fresh & Onlys
Vera, Groningen
17:00
The Headless Roosters
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
The Mad Trist
Musicon, Den Haag
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
The Phantom Four
Nozem & De Non, Heemskerk
20:30
Tom Freund
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:00
Tommy Emmanuel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tower of Power
Hedon, Zwolle
20:30
Trampled by Turtles
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tribute night editie 4
P3, Purmerend
Typhoon
Patronaat, Haarlem
21:00
Underkarl
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Urbanus Zelf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Vulgar Display Of Pantera
The Rock Temple, Kerkrade
21:00
WOE + GLORIA LEWIS + SATIVA
De Peppel, Zeist
22:00
Wreckless Eric
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Zip Records Presents: An Old Fashioned Record Label Night
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 23 november 2014
Aestrid
Mezz, Breda
16:00
Aliyah - Live in concert
P3, Purmerend
20:00
Angus & Julia Stone
Koninklijk Circus, Brussel
Arkona / Eluveitie
Effenaar, Eindhoven
16:00
Band of Friends plays Rory Gallagher
De Bosuil, Weert
Benjamin Herman / Miguel Rodriguez
Theater de Stoep, Spijkenisse
Boom Pam / Selda Bağcan
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Chatham County Line
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chris Rea
Lotto Arena, Antwerpen
15:00
Clean Pete
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Curtis Harding
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dana Fuchs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
David Olney / Sergio Webb
Paradiso, Amsterdam
23:00
DJ Moortje / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
Douwe Bob
Theater Hofpoort, Coevorden
18:00
Dude
Taverne, Bergen
Electric Six
Paard, Den Haag
20:00
Ellen Foley & Band
Luxor Live, Arnhem
17:00
Farstreet
De Fles, Spijkenisse
Fink
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater450, Dordrecht
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Hedon Zwaar: Metal Koffie Concert
Hedon, Zwolle
19:00
Ill Niño
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Inge van Calkar
Andledon, Den Andel
Ivo Bernard
Taverne De Waag, Haarlem
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Jansstheater, Lochem
15:00
Kamchatka
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Katell
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
King Tuff
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
La Coka Nostra
Doornroosje, Nijmegen
Lamb
Doornroosje, Nijmegen
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
19:30
Le Peuple de l'Herbe
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Marianne Faithfull
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Martin Barre Band
Boerderij, Zoetermeer
Mighty Oaks + Charlie Cunningham
Vera, Groningen
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Novastar
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
16:15
Odd Hugo
Gigant, Apeldoorn
17:00
Robert Leslie & Charlie Rayne
People's Place, Amsterdam
14:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Botanique, Brussel
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
18:00
Tarantino + Cartographer + Strangers Among Bears
Little Devil, Tilburg
15:00
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
van Beresteyn, Veendam