Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekstroom
Dordrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Musiater
Zevenaar
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Bonte Wever
Assen
de Beurs
Schijndel
20:30
dB's
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Cafe Rocks
Enschede
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
't Ukien
Kampen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
14:30
Theater Dakota
Den Haag
18:00
Taverne
Bergen
Rotown
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Roepaen
Ottersum
13:30
RASA
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
P3
Purmerend
16:30
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
13:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Lux
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Gigant
Apeldoorn
EKKO
Utrecht
09:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
11:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Cultura
Ede
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
Bootstraat
Hasselt
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 04 oktober 2014
Daniel von Piekartz / Benjamin Herman
Muziekstroom, Dordrecht
17:00
Martyn Joseph
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Ares
Mezz, Breda
Thrashbangers Night: Pene Corrida + Praise The Hero
Mezz, Breda
19:30
Morning Parade
Melkweg, Amsterdam
20:00
Aliyah
Melkweg, Amsterdam
20:30
Petter Carlsen
Melkweg, Amsterdam
21:00
De Kift
Manifesto, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
Aestrid
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Keizer - Karma Clubtour
Iduna, Drachten
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Het Musiater, Zevenaar
21:00
De Hunekop
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Kik
Hedon, Zwolle
23:00
DEEP
Hedon, Zwolle
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Zer00's Heroes
Gigant, Apeldoorn
21:00
Hallo Venray + King Dalton + Waterput Swing
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Paceshifters
EKKO, Utrecht
21:00
40UP
Effenaar, Eindhoven
23:00
Suono Culture: Secret Cinema
Effenaar, Eindhoven
22:00
DJ Black+Plasma / Dj Kwoad / DJ Lordbone
Dynamo, Eindhoven
20:00
Jack & the Weatherman
Duycker, Hoofddorp
21:00
Pavillon Rouge / Styxian Industries / Terrifying @ J.C. de Dukdalf
Dukdalf, Wieringerwerf
Planet Rose Opening Night
Doornroosje, Nijmegen
22:00
General Midnight + Vinnie Stiletto and the Sundance Kid
Doornroosje, Nijmegen
DJ I-F / Giorgio Moroder / Rahaan
Doornroosje, Nijmegen
Fish
De Pul, Uden
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
De Oosterpoort, Groningen
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Popronde 2014|De Skaggerz / Diff / Heroism / Trenchcoat
De Meester, Almere
20:00
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Moss + Beginners
De Kelder, Amersfoort
20:15
Judy Blank
De Helling, Utrecht
20:30
Douwe Bob / Krystl
De Bonte Wever, Assen
Shaking Godspeed
de Beurs, Schijndel
20:30
Das Ding / Fatal Casualties / Sophya
dB's, Utrecht
16:00
Judy Blank
Concerto, Amsterdam
Stillwave / Too Tangled
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Mandrake’s Monster
Cafe Rocks, Enschede
17:00
Als de Brandweer
Café de Pilaren, Alkmaar
20:45
Jungle By Night
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
C.C. Zundert, Zundert
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Shenanigans
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Pimp showcase
Bibelot, Dordrecht
The Good Hand
't Ukien, Kampen
zondag 05 oktober 2014
20:30
Bade
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Eno Supo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ilse DeLange / The Common Linnets
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Theater De Lampegiet, Veenendaal
14:30
Ack van Rooyen / Juraj Stanik
Theater Dakota, Den Haag
18:00
Trio Bier
Taverne, Bergen
Dotan
Rotown, Rotterdam
Dotan
Rotown, Rotterdam
Douwe Bob
Roepaen, Ottersum
13:30
Sophie Nzayisenga en Melchior Ntahomkiriye
RASA, Utrecht
20:00
Judy Blank
Patronaat, Haarlem
Tigre Blanco
Parktheater, Eindhoven
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
Rowwen Heze
Paradiso, Amsterdam
19:30
Colin Blunstone
P3, Purmerend
16:30
Lucie Thorne
Mezz, Breda
19:00
Silvestre Dangond
Melkweg, Amsterdam
19:30
Chali 2Na
Melkweg, Amsterdam
13:30
Alan Macfarlane 50 jaar drummer
Luxor Live, Arnhem
20:00
General Midnight EP release
Luxor Live, Arnhem
Chastity Brown
Lux, Nijmegen
Joe Bonamassa
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
Eläkeläiset
Little Devil, Tilburg
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jazzbende
Hofman, Utrecht
15:00
The Hackensaw Boys
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Fish
Hedon, Zwolle
21:00
Vök
Hedon, Zwolle
16:00
Mischa van der Wekken Quartet
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
The Dublin Legends
Gigant, Apeldoorn
Fat White Family
EKKO, Utrecht
09:00
ECI Open Darts
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Hackensaw Boys
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Morning Parade
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Howlin' Bill
De Fles, Spijkenisse
16:00
Gare Du Nord
De Bosuil, Weert
16:00
Hard-Ons
dB's, Utrecht
11:30
Cultureel Aerwinkel gaat mellow met Meadow
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Bennewitz String Quartet / Gerhard String Quartet / Ishay Shaer
Cultura, Ede
16:00
Bökkers
Concerto, Amsterdam
20:00
Melanie Dekker
Cafe D’n Ingel, Thorn
16:30
Darkane
Burgerweeshuis, Deventer
Bolt Thrower / Morgoth / Vallenfyre
Bootstraat, Hasselt
20:30
Adam Fields / Michael Diederich / Nicole Mischler
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
21:00
Bear in Heaven
Bitterzoet, Amsterdam