Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Iduna
Drachten
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Manifesto
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:45
Mezz
Breda
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Muziekstroom
Dordrecht
20:30
N9
Eeklo
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:30
OCCII
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Panama
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Posttheater
Arnhem
21:00
RASA
Utrecht
20:30
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
17:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Ziggo Dome
Amsterdam
16:30
1614
Monnickendam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Bootstraat
Hasselt
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Cultura
Ede
11:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
09:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
EKKO
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
Lux
Nijmegen
13:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
19:30
P3
Purmerend
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
13:30
RASA
Utrecht
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
18:00
Taverne
Bergen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 04 oktober 2014
20:00
The Kik
Hedon, Zwolle
23:00
DEEP
Hedon, Zwolle
21:00
De Hunekop
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Keizer - Karma Clubtour
Iduna, Drachten
22:00
Aestrid
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
De Kift
Manifesto, Hoorn
19:30
Morning Parade
Melkweg, Amsterdam
20:00
Aliyah
Melkweg, Amsterdam
20:30
Petter Carlsen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ares
Mezz, Breda
20:45
Thrashbangers Night: Pene Corrida + Praise The Hero
Mezz, Breda
17:00
Martyn Joseph
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Daniel von Piekartz / Benjamin Herman
Muziekstroom, Dordrecht
20:30
Juan Carlos Carrasco & Rudi Flores
N9, Eeklo
20:00
Dirt River Radio
NiXenMeer, Enschede
20:00
Joanne Shaw Taylor
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Bells of Youth
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:30
The Wytches
OCCII, Amsterdam
Eefje De Visser
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fear Of Men
Paard, Den Haag
20:30
Dag in de Branding
Paard, Den Haag
20:00
Robin S.
Panama, Amsterdam
19:30
Eläkeläiset
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Def Americans
Patronaat, Haarlem
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Posttheater, Arnhem
21:00
Fanfare Ciocarlia
RASA, Utrecht
20:30
Shane Alexander + Wolf In Loveland
Roepaen, Ottersum
Navarone
Rotown, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Bokoesam
Simplon, Groningen
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 1
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
17:00
Akrasial / Hologram Earth / Illucinoma / Seita / Selfmachine / The Ule
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Says Who
Taverne, Bergen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Adele Project
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Ludens, Voorburg
Hadewych Minis
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Walhalla, Rotterdam
The 1975
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fixkes
Tolhuistuin, Amsterdam
Standup '69
V11, Rotterdam
20:00
The Fortunate Sons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Lucas Hamming
Xinix, Nieuwendijk
Heineken Starclub 2014: Out Of This World
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 05 oktober 2014
16:30
Robin Freeman / St. Louis Slim
1614, Monnickendam
21:00
Bear in Heaven
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
20:30
Adam Fields / Michael Diederich / Nicole Mischler
Boom Chicago, Amsterdam
Bolt Thrower / Morgoth / Vallenfyre
Bootstraat, Hasselt
16:30
Darkane
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Melanie Dekker
Cafe D’n Ingel, Thorn
16:00
Bökkers
Concerto, Amsterdam
15:00
Bennewitz String Quartet / Gerhard String Quartet / Ishay Shaer
Cultura, Ede
11:30
Cultureel Aerwinkel gaat mellow met Meadow
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Hard-Ons
dB's, Utrecht
16:00
Gare Du Nord
De Bosuil, Weert
17:00
Howlin' Bill
De Fles, Spijkenisse
20:00
The Hackensaw Boys
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Morning Parade
Doornroosje, Nijmegen
09:00
ECI Open Darts
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fat White Family
EKKO, Utrecht
The Dublin Legends
Gigant, Apeldoorn
16:00
Mischa van der Wekken Quartet
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Fish
Hedon, Zwolle
21:00
Vök
Hedon, Zwolle
15:00
The Hackensaw Boys
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Jazzbende
Hofman, Utrecht
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Eläkeläiset
Little Devil, Tilburg
Joe Bonamassa
Lotto Arena, Antwerpen
Chastity Brown
Lux, Nijmegen
13:30
Alan Macfarlane 50 jaar drummer
Luxor Live, Arnhem
20:00
General Midnight EP release
Luxor Live, Arnhem
19:00
Silvestre Dangond
Melkweg, Amsterdam
19:30
Chali 2Na
Melkweg, Amsterdam
16:30
Lucie Thorne
Mezz, Breda
19:30
Colin Blunstone
P3, Purmerend
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
Rowwen Heze
Paradiso, Amsterdam
Tigre Blanco
Parktheater, Eindhoven
20:00
Judy Blank
Patronaat, Haarlem
13:30
Sophie Nzayisenga en Melchior Ntahomkiriye
RASA, Utrecht
Douwe Bob
Roepaen, Ottersum
Dotan
Rotown, Rotterdam
Dotan
Rotown, Rotterdam
18:00
Trio Bier
Taverne, Bergen
14:30
Ack van Rooyen / Juraj Stanik
Theater Dakota, Den Haag
16:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Theater De Lampegiet, Veenendaal
16:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Eno Supo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ilse DeLange / The Common Linnets
TivoliVredenburg, Utrecht