Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Rotown
Rotterdam
Q-bus
Leiden
16:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
21:30
Nieuwe Veste
Breda
16:30
Mezz
Breda
18:00
Magasin 4
Brussel
14:00
Hofman
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
EKKO
Utrecht
13:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Noot
Amersfoort
20:15
De Helling
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:00
dB's
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
20:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Club Kamikaze
Mechelen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
330 Live
Den Haag
Vleeshal
Middelburg
21:00
Vera
Groningen
20:30
United Stage
Veenendaal
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Lux
Nijmegen
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Kelder
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
BIRD
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
Steentjeskerk
Eindhoven
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
Panama
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
zondag 07 september 2014
21:30
Judy Blank
Rotown, Rotterdam
Hamilton Loomis
Q-bus, Leiden
16:00
Dustin Welch / Kevin Welch
Paradiso, Amsterdam
18:30
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
Incognito
Paradiso, Amsterdam
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Hertme, Hertme
21:30
Machinery / The Exploding Potatoes
Nieuwe Veste, Breda
16:30
Greendive & List & Leenders
Mezz, Breda
18:00
Napalm Death
Magasin 4, Brussel
14:00
Pangea
Hofman, Utrecht
16:15
Kairo
Gigant, Apeldoorn
15:00
Ode to the Quiet / Stillwave
EKKO, Utrecht
13:30
Brandend Zand 2014
Effenaar, Eindhoven
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Dana Fuchs Band
De Noot, Amersfoort
20:15
Sivert Hoyem
De Helling, Utrecht
17:00
The Veldman Brothers
De Fles, Spijkenisse
15:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
Damian Wilson
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Steven Rietveld & Patrice Martel
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
maandag 08 september 2014
Hamilton Loomis
Spirit of 66, Verviers
Ben Howard
Paradiso, Amsterdam
22:00
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
Beck
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 09 september 2014
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
The Script
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ezra Furman & his Boyfriends
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Janoskians
Melkweg, Amsterdam
Sinkane
EKKO, Utrecht
20:00
Massive Attack
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 10 september 2014
20:00
Beck
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Volta, Amsterdam
20:30
Slobberbone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
John Fullbright
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Massive Attack
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Emilio Guzman
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
21:30
The Ob6sions / Wild Man Conspiracy / Jeroen van Vliet / Hamilton Loomi
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Ezra Furman & his Boyfriends
Rotown, Rotterdam
20:30
Apollo Brown & Ugly Heroes
Patronaat, Haarlem
20:30
Vivaldi Recomposed by Max Richter - Yellow Lounge Special Edition
Paradiso, Amsterdam
Emma Shapplin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cam Deas
OCCII, Amsterdam
19:00
Sham 69
Magasin 4, Brussel
22:00
Robert Ellis
Doornroosje, Nijmegen
Beartooth
Club Kamikaze, Mechelen
21:00
Jay Nash
Burgerweeshuis, Deventer
Shakatak + support Misstri
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nervecell
330 Live, Den Haag
donderdag 11 september 2014
Broeder Dieleman
Vleeshal, Middelburg
21:00
YOB + Pallbearer
Vera, Groningen
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
David Douglas / Eefje De Visser / Thomas Azier / Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Maarten van Rossem
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Sunday Zombies & the Brain + support
Simplon, Groningen
20:30
By The Rivers
Patronaat, Haarlem
21:30
Siberian (SWE) + Feast
Patronaat, Haarlem
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
22:00
Hollerado
Paradiso, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
20:30
Middleman (UK)
Nieuwe Nor, Heerlen
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
19:00
Neon Trees
Melkweg, Amsterdam
20:30
Julian Hertz EP Release
Luxor Live, Arnhem
21:00
Slobberbone
Luxor Live, Arnhem
Daniel Romano
Lux, Nijmegen
John Fullbright
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Lemon (NL)
Hofman, Utrecht
20:00
Sivert Hoyem
Hedon, Zwolle
20:30
Number Nine
EKKO, Utrecht
Girl Band
Effenaar, Eindhoven
23:00
Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bo Saris
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Matt The Electrician
De Kelder, Amersfoort
De Dijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Tim Bowness (no-man) & Henry Fool ft. Colin Edwin (Porcupine Tree)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
BIRD presents Badbadnotgood
BIRD, Rotterdam
21:30
Jong muzikaal talent met Home Grown in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Devil Wind
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
vrijdag 12 september 2014
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Winston, Amsterdam
20:30
Ten Foot Pole + Antillectual + Dead Giveway
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Barnyard Tea / Wieb Zigtema
Victorie, Alkmaar
21:00
Take Root in VERA met Daniel Romano + Reverse Cowgirls
Vera, Groningen
20:15
Bo Saris
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dolf Jansen
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Johnny Cash Memorial Show by Def Americans
Steentjeskerk, Eindhoven
20:30
Eileen Rose & The Holy Wreck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Ethan Johns (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
21:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Rotown, Rotterdam
20:30
Dustin Welch / Kevin Welch
Roepaen, Ottersum
20:00
Amatorski
Poppodium Volt, Sittard
19:00
SEIZOENSOPENING DAG 1: 3VOOR12/FRIESLAND PRESENTEERT...
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland (try-out)
Patronaat, Haarlem
20:00
Israel Nash Gripka
Patronaat, Haarlem
19:30
Spoken XL
Paradiso, Amsterdam
Dru Hill
Panama, Amsterdam
21:00
Buzz Rockington / Mutt Dog County
Paard, Den Haag
20:30
Stream of Passion
P60, Amstelveen
20:30
Jan Smit
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Junkestra [EP-release]
Nieuwe Nor, Heerlen