Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Atak
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
EKKO
Utrecht
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
Effenaar
Eindhoven
JVC De Schuit
Katwijk
21:30
Nieuwe Veste
Breda
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
De Fles
Spijkenisse
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Mezz
Breda
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Xinix
Nieuwendijk
Witkamp
Laren
Q-bus
Leiden
Werftheater
Utrecht
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
13:30
Effenaar
Eindhoven
14:00
Hofman
Utrecht
14:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
15:00
EKKO
Utrecht
16:00
Paradiso
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
Magasin 4
Brussel
18:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:15
De Noot
Amersfoort
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
The Cave
Amsterdam
21:30
Nieuwe Veste
Breda
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
EKKO
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
330 Live
Den Haag
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Club Kamikaze
Mechelen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Rotown
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Vleeshal
Middelburg
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Lux
Nijmegen
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
United Stage
Veenendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Kelder
Amersfoort
21:00
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 06 september 2014
20:30
Mark Foggo
Atak, Enschede
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
Woods on Fire
EKKO, Utrecht
20:30
Ad Van Meurs / Elco Weitering / The Felicianos
De Bosuil, Weert
20:30
Infloyd - Amused To Death
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Joya Mooi
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Phox
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Lies Mons / Rudolf Hecke
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
Ringo Deathstarr
Effenaar, Eindhoven
traumahelikopter
JVC De Schuit, Katwijk
21:30
Von Magnet
Nieuwe Veste, Breda
21:30
Orgaanklap
De Flux, Zaandam
22:00
Reggae Movements Presents: Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
22:00
The Flexican & MC Sef
Duycker, Hoofddorp
22:00
Vaudou Game
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Bloody Buccaneers
De Fles, Spijkenisse
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
23:00
Klub Bulk: Anil Aras / Coco Bryce / FilosofischeStilte / Immer / U Kno
Mezz, Breda
23:00
Deksels met Darko Esser
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers
Xinix, Nieuwendijk
zondag 07 september 2014
Fratsen
Witkamp, Laren
Hamilton Loomis
Q-bus, Leiden
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
12:30
ArtiBosch: Flip en de Noormannen Singer-songwriter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
13:30
Brandend Zand 2014
Effenaar, Eindhoven
14:00
Pangea
Hofman, Utrecht
14:30
Jennifer Evenhuis - Gul
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
15:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
15:00
Ode to the Quiet / Stillwave
EKKO, Utrecht
16:00
Dustin Welch / Kevin Welch
Paradiso, Amsterdam
Damian Wilson
Cacaofabriek, Helmond
16:15
Kairo
Gigant, Apeldoorn
16:30
Greendive & List & Leenders
Mezz, Breda
17:00
The Veldman Brothers
De Fles, Spijkenisse
18:00
Napalm Death
Magasin 4, Brussel
18:30
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
Incognito
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tig Notaro
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Nishe
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Steven Rietveld & Patrice Martel
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:15
The Dana Fuchs Band
De Noot, Amersfoort
20:15
Sivert Hoyem
De Helling, Utrecht
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Sautrus
The Cave, Amsterdam
21:30
Machinery / The Exploding Potatoes
Nieuwe Veste, Breda
21:30
Judy Blank
Rotown, Rotterdam
22:00
The Pink Mountaintops
Vera, Groningen
maandag 08 september 2014
Beck
Heineken Music Hall, Amsterdam
Hamilton Loomis
Spirit of 66, Verviers
Ben Howard
Paradiso, Amsterdam
22:00
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 09 september 2014
19:00
The Janoskians
Melkweg, Amsterdam
The Script
Paradiso, Amsterdam
20:00
Massive Attack
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
Sinkane
EKKO, Utrecht
22:00
Ezra Furman & his Boyfriends
Paradiso, Amsterdam
woensdag 10 september 2014
19:00
Sham 69
Magasin 4, Brussel
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Volta, Amsterdam
20:00
Beck
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Nervecell
330 Live, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Beartooth
Club Kamikaze, Mechelen
20:15
John Fullbright
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Massive Attack
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Vivaldi Recomposed by Max Richter - Yellow Lounge Special Edition
Paradiso, Amsterdam
20:30
Slobberbone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cam Deas
OCCII, Amsterdam
20:30
Apollo Brown & Ugly Heroes
Patronaat, Haarlem
20:30
Ezra Furman & his Boyfriends
Rotown, Rotterdam
Shakatak + support Misstri
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Jay Nash
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
The Ob6sions / Wild Man Conspiracy / Jeroen van Vliet / Hamilton Loomi
Sugar Factory, Amsterdam
Emma Shapplin
Paradiso, Amsterdam
22:00
Robert Ellis
Doornroosje, Nijmegen
donderdag 11 september 2014
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
John Fullbright
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Neon Trees
Melkweg, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
20:00
Bo Saris
De Oosterpoort, Groningen
De Dijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Devil Wind
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Broeder Dieleman
Vleeshal, Middelburg
20:00
BIRD presents Badbadnotgood
BIRD, Rotterdam
20:00
Sivert Hoyem
Hedon, Zwolle
20:15
Maarten van Rossem
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Julian Hertz EP Release
Luxor Live, Arnhem
20:30
Sunday Zombies & the Brain + support
Simplon, Groningen
20:30
By The Rivers
Patronaat, Haarlem
20:30
Middleman (UK)
Nieuwe Nor, Heerlen
Daniel Romano
Lux, Nijmegen
20:30
Lemon (NL)
Hofman, Utrecht
20:30
Number Nine
EKKO, Utrecht
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
20:30
Tim Bowness (no-man) & Henry Fool ft. Colin Edwin (Porcupine Tree)
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Matt The Electrician
De Kelder, Amersfoort
21:00
Slobberbone
Luxor Live, Arnhem
Girl Band
Effenaar, Eindhoven