Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Dizzy
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Botanique
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
Winston
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
Tivoli
Utrecht
Tivoli
Utrecht
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Rotown
Rotterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
19:30
P60
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
Iduna
Drachten
Heineken Music Hall
Amsterdam
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Duycker
Hoofddorp
20:15
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Cul de Sac
Tilburg
16:30
Concerto
Amsterdam
19:00
Concerto
Amsterdam
20:00
CinéPalace
Kortrijk
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
013
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
22:00
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Tivoli
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
woensdag 23 april 2014
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Posttheater, Arnhem
Katie Melua
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Haarlemse Popscene: Aina / Gyo Kretz
Patronaat, Haarlem
Live From Buena Vista
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Novastar
Paradiso, Amsterdam
22:00
Geppetto & The Whales
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gozu
Musicon, Den Haag
Everlast
Melkweg, Amsterdam
3J'S
Martiniplaza, Groningen
20:00
Micha Wertheim
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Roos van Nijmegen: In Orbit + Merchants of Moments + These People
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Ben van den Dungen Kwartet
Dizzy, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Cristina Branco - Alegria
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Manecas Costa
De Helling, Utrecht
20:30
Dinerconcert Hermine Deuloo/ Rembrandt Frerichs
De Badcuyp, Amsterdam
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Wink Burchman
Burgerweeshuis, Deventer
Kaiser Chiefs
Botanique, Brussel
21:00
James Walsh
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 24 april 2014
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Zaantheater, Zaandam
21:00
Indian Askin / The Afterveins
Winston, Amsterdam
Fischer-Z
Vorstin, Hilversum
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
John Paul Keith
Vera, Groningen
Novastar
Tivoli, Utrecht
James Walsh
Tivoli, Utrecht
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Celine Cairo
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kampanje, Den Helder
Pater Moeskroen - Karavaan
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Ogterop, Meppel
traumahelikopter + Afterpartees
Rotown, Rotterdam
20:30
Miguel Rodriguez
RASA, Utrecht
20:00
ROMEIN XL: KATIE MELUA
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Omar Ahaddaf / Soundos
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Patro Doc: Michael Prins presenteert
Patronaat, Haarlem
Triggerfinger
Paard, Den Haag
19:30
Adams
P60, Amstelveen
20:00
Kris Berry & Perquisite + Rita Zipora
Mezz, Breda
20:00
Klub Bulk: GVRens + THIS X THAT + MIXMONSTER OORWORM!
Mezz, Breda
IQ
Melkweg, Amsterdam
20:00
Martijn Koning
Markant Uden, Uden
20:00
Alain Clark
Luxor Live, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kypski & The Mantangi String Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
Glennis Grace
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Dinosaur Truckers
J.C. De Bunker, Gemert
Pestilence + Supports
Iduna, Drachten
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
Ampline
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tribute2 BobMarley by Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Clash of the Titans - halve finale #2
EKKO, Utrecht
Kraantje Pappie
Effenaar, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek & Thomas Verbogt - Mooie verhalen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bløf
Duycker, Hoofddorp
20:15
Karsu Dönmez
Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
Jacqueline Govaert
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Abstract / Be Charm'D / Odin
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Murth Mossel
Diligentia, Den Haag
Stef Bos
De Muze, Noordwijk
20:00
Katinka Polderman
De Molenberg, Delfzijl
Live From Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Scott Stapp
De Helling, Utrecht
20:00
Katie Melua
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dinerconcert met Njambi
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende - Gek
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Incubated Music: Boring Pop / De Koning Der Dieren / Naive Set
Cul de Sac, Tilburg
16:30
Melanie De Biasio
Concerto, Amsterdam
19:00
Jungle By Night
Concerto, Amsterdam
20:00
House of Cosy Cushions
CinéPalace, Kortrijk
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with The Munchies
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:15
Dan Bern
C.C. Breughelzaal, Bree
21:30
Stuurbaard Bakkebaard
Burgerweeshuis, Deventer
Green Lizard
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Savoy Room
BIRD, Rotterdam
20:00
Jacco Gardner
Atak, Enschede
20:00
Guido Weijers - V
Agnietenhof, Tiel
21:00
Bade / Sunday Sun
013, Tilburg
vrijdag 25 april 2014
20:00
Martijn Koning
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dodgy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Castle / Conan / The Graviators
Vera, Groningen
22:00
Los Vigilantes
V11, Rotterdam
Abstract Division / Chris Liebing / Jackmaster / Nina Kraviz / Point G
TivoliVredenburg, Utrecht
Marissa Nadler
Tivoli, Utrecht
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Lenette van Dongen
Theater Sneek, Sneek
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
Frank Boeijen
Theater Geert Teis, Stadskanaal