Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Xinix
Nieuwendijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:15
P3
Purmerend
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
HAL60
Roelofarendsveen
00:00
De Doelen
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Blinkerd
Schoorl
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
00:00
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:30
Markant Uden
Uden
19:30
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
21:00
De Piek
Vlissingen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
23:00
Café Loburg
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Trix
Antwerpen
13:00
Luxor Live
Arnhem
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
15:00
BREStheater
Brielle
20:00
Het Entrepot vzw
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
De Meerpaal
Dronten
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
zaterdag 15 februari 2020
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
The Bojangles
Groene Engel, Oss
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:30
Vera Mann - Goesting
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
C.C. Stroud, Putten
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Hoftheater, Raalte
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
HAL60, Roelofarendsveen
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
De Doelen, Rotterdam
19:00
Alternatieve Dansavond: Alternative Nation + Black Dog Forge
Baroeg, Rotterdam
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Blinkerd, Schoorl
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Melanie Martinez
013, Tilburg
20:00
Lövestad
013, Tilburg
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
00:00
Fay Claassen
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland
Markant Uden, Uden
19:30
EZG
De Helling, Utrecht
20:00
Defacement / Turia
dB's, Utrecht
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
TivoliVredenburg, Utrecht
Orchestral Manoeuvres in the Dark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tess et les moutons
TivoliVredenburg, Utrecht
Mr Scruff
TivoliVredenburg, Utrecht
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:00
The Bootleg Beatles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
21:00
Indianizer
De Piek, Vlissingen
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Ludens, Voorburg
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
23:00
Soundience
Café Loburg, Wageningen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Dulfer
Zaantheater, Zaandam
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
19:30
Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 16 februari 2020
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Day Six + In-Tension
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
SULTAN.
Paco Plumtrek, Almelo
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
13:00
Thuishaven Winter: Amelie Lens
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
15:30
Raoul Steffani / Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:00
Petrol Girls
Melkweg, Amsterdam
19:00
Reggae Vibrations - Tribute to Bob Marley
Tolhuistuin, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
Zakk Sabbath
Melkweg, Amsterdam
20:00
Waylon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Napalm Death
Trix, Antwerpen
13:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
Spinvis - In Werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Old Salt
PlusEtage, Baarle-Nassau
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Speeldoos, Baarn
16:00
Ben Dubin / David Luning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
15:00
The Preacher Men - Blue
BREStheater, Brielle
20:00
The Bootleg Beatles
Het Entrepot vzw, Brugge
20:00
Babymetal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
15:00
Homegrown: Funk Factor
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Meerpaal, Dronten
14:15
Dominic Seldis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Eddie Solomon
PopEi, Eindhoven
16:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
FASTLOVE - A TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL
Effenaar, Eindhoven
19:30
Starset
Rockhal, Esch zur Alzette
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:30
Ella van Poucke
Podium 't Beest, Goes
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
15:00
ORPHEO concert (CHN) - Sheng Li
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Koningshof, Maassluis
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
14:00
Morgendust en Brian de Graeve’s REALISEA
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
22:00
Rilan & The Bombardiers
Merleyn, Nijmegen
15:00
The Silhouettes
Kursaal Oostende, Oostende