Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Vera
Groningen
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Ahoy
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Altstadt
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:30
De Lantaarn
Hellendoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Baroeg
Rotterdam
17:00
Dynamo
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Podium heino
Heino
21:00
V11
Rotterdam
14:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Baroeg
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
21:00
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
20:00
Het Depot
Leuven
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Hall Of Fame
Tilburg
Patronaat
Haarlem
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
L'entrepot
Arlon
20:00
De Helling
Utrecht
Simplon
Groningen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cinetol
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
11:00
Q-Factory
Amsterdam
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
DOT
Groningen
20:00
Eden
Charleroi
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:00
Corneel
Lelystad
Bibelot
Dordrecht
23:00
Gigant
Apeldoorn
18:15
Rockhal
Esch zur Alzette
Effenaar
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
Sound Dog
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
013
Tilburg
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg
Barchem
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 11 mei 2019
20:00
Van Dik Hout
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Di-rect
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Paris Monster
Luxor Live, Arnhem
20:30
Festival Zonder Naam: Cocaine Piss / FFOOSS / It It Anita
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
The Essex Green
Vera, Groningen
zondag 12 mei 2019
15:00
Battle 4 BOA: Sticky Sweet / Voidcrawler / ASTRAEA / Tin Man Syndrome
Baroeg, Rotterdam
19:00
Them
Little Devil, Tilburg
20:00
One Ok Rock
013, Tilburg
Rod Stewart
Ziggo Dome, Amsterdam
Jacco Gardner - Somnium
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Samael
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Essex Green
Cinetol, Amsterdam
20:30
Sass Jordan
Metropool, Hengelo
maandag 13 mei 2019
George Ezra
Ahoy, Rotterdam
21:00
The Essex Green
Paard, Den Haag
dinsdag 14 mei 2019
20:00
Saint Agnes
M.C. Kinky Star, Gent
woensdag 15 mei 2019
Tokio Hotel
Melkweg, Amsterdam
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Saint Agnes
Merleyn, Nijmegen
donderdag 16 mei 2019
19:30
Peter Doherty
Trix, Antwerpen
20:00
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
Tokio Hotel
Effenaar, Eindhoven
20:00
Saint Agnes
Hedon, Zwolle
20:00
An Evening With Knives / Slayer Coverband / Stacked Actors
Altstadt, Eindhoven
vrijdag 17 mei 2019
The Doors Alive
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Bruceband: Born in the USA 35th Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Steel Shock / Tygers of Pan Tang
Iduna, Drachten
20:00
Andere Koek! / Callkoen
Wolbodo, Delft
20:00
The Bizarre World of Frank Zappa - Hologramconcert
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Sneaks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Cocaine Piss + La Jungle
EKKO, Utrecht
21:00
Swinder
Vera, Groningen
21:30
Journey Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
22:00
Saint Agnes
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 18 mei 2019
14:00
Lepeltje Lepeltje 2019 - Locatie: Beekpark
Gigant, Apeldoorn
15:00
The Kids + Distillator + Cenobites + The Devils + Pánico Al Miedo + Pi
Baroeg, Rotterdam
17:00
Anno Domini / Up The Irons
Dynamo, Eindhoven
Triggerfinger
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
20:00
Saint Agnes
dB's, Utrecht
20:00
Bökkers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Black Bottle Riot
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
The Doors Alive
De Spot, Middelburg
21:00
Jacco Gardner - Somnium
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Lachy Doley Group
Podium heino, Heino
21:00
Sneaks
V11, Rotterdam
zondag 19 mei 2019
14:00
Lepeltje Lepeltje 2019 - Locatie: Beekpark
Gigant, Apeldoorn
15:00
Officium Triste + Phlebotomized + Kurb Saatus
Baroeg, Rotterdam
Motorpsycho
TivoliVredenburg, Utrecht
Shonen Knife
dB's, Utrecht
20:15
Warbly Jets
De Helling, Utrecht
maandag 20 mei 2019
19:30
Katatonia
Rockhal, Esch zur Alzette
Catfish and the Bottlemen
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 21 mei 2019
20:30
A Giant Dog
De Zwerver, Oostende
21:00
Motorpsycho
Vera, Groningen
woensdag 22 mei 2019
NOFX
Melkweg, Amsterdam
Bad Religion
Effenaar, Eindhoven
Lagwagon
Paard, Den Haag
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 23 mei 2019
19:30
Lagwagon
Iduna, Drachten
19:30
These Go To Eleven: Gamma / Ravenna / Raw Flowers
Hedon, Zwolle
20:00
Ziggy Splynt release show
dB's, Utrecht
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Tolhuistuin, Amsterdam
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 24 mei 2019
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Hall Of Fame, Tilburg
MaYaN
Patronaat, Haarlem
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
20:00
Brutus / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
For I Am King
Simplon, Groningen
20:00
Dutch Eagles
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Storm / Winther
Bimhuis, Amsterdam
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stake
Cinetol, Amsterdam
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond
zaterdag 25 mei 2019
11:00
Dirk Scheele - Zijn Leukste Liedjes
Q-Factory, Amsterdam
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses
J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
19:00
Raymond van het Groenewoud
Melkweg, Amsterdam
MaYaN
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jacco Gardner - Somnium
DOT, Groningen
20:00
Brutus / Raketkanon
Eden, Charleroi
20:00
INTERO's release party
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Corneel, Lelystad
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
23:00
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
zondag 26 mei 2019
18:15
Steve Hackett
Rockhal, Esch zur Alzette
Jacco Gardner - Somnium
Effenaar, Eindhoven
Eagles
Sportpaleis, Antwerpen
Kikagaku Moyo
Doornroosje, Nijmegen
Raymond van het Groenewoud
Burgerweeshuis, Deventer
1914
Sound Dog, Breda
maandag 27 mei 2019
20:00
The Raconteurs
Koninklijk Circus, Brussel
Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club
013, Tilburg
donderdag 30 mei 2019
15:00
LIVE: Neil Young & Pearl Jam, Stardusters & Once & Chap's Cabin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Normaal - Olderwets Høken
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg, Barchem
19:30
Brutus
Trix, Antwerpen
20:00
The Lachy Doley Group
Melkweg, Amsterdam