Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Mezz
Breda
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Groene Engel
Oss
Gigant
Apeldoorn
17:00
Dynamo
Eindhoven
14:30
De Weverij
Zierikzee
15:00
De Schakel
Reuver
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
12:30
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
23:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Pieter Poot
De Blesse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
dB's
Utrecht
19:30
Cinetol
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
zondag 23 september 2018
20:15
Allman Brown
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Het Remunjs Chooncert
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Psychedelic Porn Crumpets (AU)
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
DVL (The Hoax & Guy Forsyth)
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Linde Staals live in POPEI
PopEi, Eindhoven
20:00
Guus Meeuwis
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bach's Brandenburgse Concert - Tim Kliphuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Van Alleen Naar Zachter
Paradiso, Amsterdam
14:00
Martin Hurkens
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:00
Amanda Anne Platt
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
The Doors Alive
Mezz, Breda
20:00
Amyl and The Sniffers
Merleyn, Nijmegen
19:00
Yung Gravy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stoned Jesus / Mothership / Elephant Tree
Melkweg, Amsterdam
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY
Markant Uden, Uden
20:00
Johnny Boeve
Luxor Live, Arnhem
20:15
Candy Dulfer
Luxor Live, Arnhem
20:30
Hedon Zwaar Presents: Post Mortem Tour 2018
Hedon, Zwolle
20:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
a balladeer
Gigant, Apeldoorn
17:00
Chelsea Grin
Dynamo, Eindhoven
14:30
The Outsiders
De Weverij, Zierikzee
15:00
Frans Pollux
De Schakel, Reuver
20:00
The Devil Makes Three
De Oosterpoort, Groningen
16:00
This Is Jackson
De Bosuil, Weert
16:00
Death over Utrecht w/ Cardiac Arrest, Bloodphemy, Recrucide, Sadism, B
dB's, Utrecht
20:30
Waltzburg
Cinetol, Amsterdam
20:00
Three Nations under one Groove
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
We love Disco
Ahoy, Rotterdam
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
maandag 24 september 2018
20:00
The Story So Far
Trix, Antwerpen
King Princess
Tolhuistuin, Amsterdam
12:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paradiso, Amsterdam
20:30
Masego
Paradiso, Amsterdam
23:15
Masego (extra concert)
Paradiso, Amsterdam
21:00
Amanda Anne Platt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Jim Keaveny
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Juice WRLD
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Night Game
Melkweg, Amsterdam
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ben Caplan
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Burial Invocation (TUR) + Fumes of Decay
LOLA050, Groningen
20:00
ECI Live - OVERgelukkigHEID
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
José González & The Gothenburg String Theory
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Poppy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
OSHUN
BIRD, Rotterdam
dinsdag 25 september 2018
19:45
Winterfylleth
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Amanda Anne Platt
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
19:00
Mien
Sugar Factory, Amsterdam
Robert Cray / The Robert Cray Band
Podium Victorie, Alkmaar
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
20:00
De Grens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ezra Collective
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dermot Kennedy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sextile
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Moses Sumney
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Leprous + Agent Fesco
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Mien
Melkweg, Amsterdam
19:00
Aeris Roves
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Markant Uden, Uden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ben Caplan
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Holy Wave
dB's, Utrecht
19:30
Bad Sounds
Cinetol, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Halsey
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 26 september 2018
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
20:30
Dermot Kennedy
Vera, Groningen
Robert Cray
TivoliVredenburg, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Herman van Veen
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ben Caplan
Rotown, Rotterdam
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Rietveld Theater, Delft
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Moses Sumney
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Holy Wave / Jellephant & the Phantoms
Paard, Den Haag
20:00
The Skull
P60, Amstelveen
Bad Sounds
Merleyn, Nijmegen
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam