Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
De Weverij
Zierikzee
Mezz
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
20:00
Groene Engel
Oss
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Weverkeshof
Nuenen
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
De Schakel
Reuver
20:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
17:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Merleyn
Nijmegen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
12:30
Theater Concordia
Enschede
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Neushoorn
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
dB's
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Cinetol
Amsterdam
Pieter Poot
De Blesse
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
19:00
Melkweg
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
zondag 23 september 2018
20:00
Three Nations under one Groove
Bimhuis, Amsterdam
16:00
This Is Jackson
De Bosuil, Weert
14:30
The Outsiders
De Weverij, Zierikzee
The Doors Alive
Mezz, Breda
20:00
The Devil Makes Three
De Oosterpoort, Groningen
Tangarine
TivoliVredenburg, Utrecht
Stoned Jesus / Mothership / Elephant Tree
Melkweg, Amsterdam
20:00
Psychedelic Porn Crumpets (AU)
Sugar Factory, Amsterdam
11:00
Pieter Wispelwey
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
Martin Hurkens
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
20:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
15:00
Linde Staals live in POPEI
PopEi, Eindhoven
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johnny Boeve
Luxor Live, Arnhem
20:00
Het Remunjs Chooncert
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY
Markant Uden, Uden
20:30
Hedon Zwaar Presents: Post Mortem Tour 2018
Hedon, Zwolle
20:00
Guus Meeuwis
Parktheater, Eindhoven
Garbage
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Frans Pollux
De Schakel, Reuver
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
16:00
DVL (The Hoax & Guy Forsyth)
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Death over Utrecht w/ Cardiac Arrest, Bloodphemy, Recrucide, Sadism, B
dB's, Utrecht
17:00
Chelsea Grin
Dynamo, Eindhoven
20:15
Candy Dulfer
Luxor Live, Arnhem
Bear's Den
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bach's Brandenburgse Concert - Tim Kliphuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amyl and The Sniffers
Merleyn, Nijmegen
17:00
Amanda Anne Platt
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:15
Allman Brown
TivoliVredenburg, Utrecht
a balladeer
Gigant, Apeldoorn
maandag 24 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Story So Far
Trix, Antwerpen
20:00
The Night Game
Melkweg, Amsterdam
12:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Theater Concordia, Enschede
Poppy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
OSHUN
BIRD, Rotterdam
20:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paradiso, Amsterdam
23:15
Masego (extra concert)
Paradiso, Amsterdam
20:30
Masego
Paradiso, Amsterdam
King Princess
Tolhuistuin, Amsterdam
Juice WRLD
Melkweg, Amsterdam
20:00
José González & The Gothenburg String Theory
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Jim Keaveny
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
20:00
ECI Live - OVERgelukkigHEID
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Burial Invocation (TUR) + Fumes of Decay
LOLA050, Groningen
20:00
Ben Caplan
M.C. Van de Omroep, Hilversum
21:00
Amanda Anne Platt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 25 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
19:45
Winterfylleth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sextile
Oefenbunker, Landgraaf
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Robert Cray / The Robert Cray Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Moses Sumney
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
19:00
Mien
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Mien
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Leprous + Agent Fesco
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Holy Wave
dB's, Utrecht
Halsey
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ezra Collective
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dermot Kennedy
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Grens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ben Caplan
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Bad Sounds
Cinetol, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
20:30
Amanda Anne Platt
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
19:00
Aeris Roves
Melkweg, Amsterdam
woensdag 26 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tiny Moving Parts
dB's, Utrecht
20:00
The Skull
P60, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
Robert Cray
TivoliVredenburg, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Paul de Munnik - Goed Jaar
Beauforthuis, Austerlitz
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Passenger
AFAS Live, Amsterdam
New Cool Collective Big Band
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Moses Sumney
Paradiso, Amsterdam
21:00
Merle Jagger
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Lionel Loueke Group
Bimhuis, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Zaantheater, Zaandam