Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Amer
Amen
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Iduna
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
18:15
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:15
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Savelberklooster
Heerlen
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Dorpskerk Ruurlo
Ruurlo
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
De Helling
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
BREStheater
Brielle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
22:00
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Simplon
Groningen
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Metropool
Hengelo
18:30
Mezz
Breda
20:00
Café De Meister
Geleen
19:30
Fort33
Leusden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Riche
Boxmeer
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Ede
Ede
22:00
Corneel
Lelystad
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
Vera
Groningen
15:30
P60
Amstelveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
16:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
De Weverij
Zierikzee
Mezz
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
20:00
Groene Engel
Oss
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Weverkeshof
Nuenen
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 22 september 2018
20:00
Tangarine
De Amer, Amen
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chopin Meets The Blues
Paard, Den Haag
21:00
Superstijl
Podium 't Beest, Goes
20:15
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Skee Mask / Zenker Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Shakatak
Iduna, Drachten
19:30
Sfera Ebbasta
Melkweg, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
18:15
Salon Joussour
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Ruben Hein
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
20:00
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
23:15
Pro Freestyle Afterparty - hosted by HEAVN
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Popronde Heerlen 2018
Savelberklooster, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Paul de Munnik
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Panfluit- en orgelmuziek in dorpskerk Ruurlo
Dorpskerk Ruurlo, Ruurlo
20:30
Nick & Simon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
New Cool Collective
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mr Scruff
013, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
MaYaN
De Helling, Utrecht
21:00
Mamadou Kelly
Bitterzoet, Amsterdam
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Madensuyu
Luxor Live, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
22:00
LIVE: Permanent (IT), a tribute to Joy Division
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: Raw Medicine
LOLA050, Groningen
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
22:00
Kubilay Kaya
Paradiso, Amsterdam
Kovacs
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kid Creole & The Coconuts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kevin
Simplon, Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Josh Island + Blind Surfer
Altstadt, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Jazzalike
Metropool, Hengelo
18:30
Janne Schra
Mezz, Breda
20:00
Ithilien
Café De Meister, Geleen
19:30
In the Woods - Kevin Welch
Fort33, Leusden
20:00
Ilse DeLange
Patronaat, Haarlem
20:00
Honey Bucket / Woolen Men
Vera, Groningen
Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Gilad Hekselman
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Franck Carducci Band + Mary Reynaud
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Elephant Tree / Mothership / Stoned Jesus
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dvl (The Hoax & Guy Forsyth)
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Dubbus Reünie
Riche, Boxmeer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
DEEP ft. Gary Beck
Hedon, Zwolle
21:00
Decibelles
Paard, Den Haag
Deafheaven
Paradiso, Amsterdam
20:15
De Dijk
Openluchttheater Ede, Ede
22:00
Dance Classics: Ben Liebrand - 21+
Corneel, Lelystad
20:00
Dag in het kader van de internationale vrede
Meervaart, Amsterdam
20:00
Candy Dulfer
Metropool, Hengelo
Brotherhood presents: Boef
Doornroosje, Nijmegen
Broederliefde
Ahoy, Rotterdam
20:00
Bishop Briggs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Best of Foo
Boerderij, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Andy McKee
013, Tilburg
Amyl and The Sniffers
Vera, Groningen
15:30
Alltheniko / Emerald / Ranger / The Exalted Piledriver! / Tytan / Vhäl
P60, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Afrika Museum @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen
20:30
AD MOSAM BaRock: Concert & Jam
Poppodium Volt, Sittard
16:30
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
zondag 23 september 2018
19:00
Yung Gravy
Melkweg, Amsterdam
20:30
Yung Boss Niggaz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
We love Disco
Ahoy, Rotterdam
20:30
Waltzburg
Cinetol, Amsterdam
19:00
Van Alleen Naar Zachter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Three Nations under one Groove
Bimhuis, Amsterdam
16:00
This Is Jackson
De Bosuil, Weert
14:30
The Outsiders
De Weverij, Zierikzee
The Doors Alive
Mezz, Breda
20:00
The Devil Makes Three
De Oosterpoort, Groningen
Tangarine
TivoliVredenburg, Utrecht
Stoned Jesus / Mothership / Elephant Tree
Melkweg, Amsterdam
20:00
Psychedelic Porn Crumpets (AU)
Sugar Factory, Amsterdam
11:00
Pieter Wispelwey
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
Martin Hurkens
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
20:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
15:00
Linde Staals live in POPEI
PopEi, Eindhoven
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam