Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
EKKO
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Pit
Terneuzen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Corneel
Lelystad
22:00
Club Fix
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Capitole
Gent
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bleyenberg
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Altstadt
Eindhoven
Allemanswaard
Amerongen
20:00
013
Tilburg
23:00
't Oude Pothuys
Utrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
van Beresteyn
Veendam
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The Jack
Eindhoven
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stathe
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Rendezvous
Maastricht
20:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
vrijdag 23 maart 2018
20:15
Nick & Simon
Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Big Thief
EKKO, Utrecht
Rowwen Heze
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Dead Brothers / Rommelhond
De Spot, Middelburg
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
20:00
The Dawn Brothers
De Pul, Uden
20:00
Surrender @ De Pit
De Pit, Terneuzen
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Beets Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kim Hoorweg / Nawras Altaky / Thijs Borsten
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
21:00
The Toasters
Corneel, Lelystad
22:00
Dave Roelvink
Club Fix, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Flonti Stacks / Ronnie Flex
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Capitole, Gent
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Daniel Cavanagh
Cacaofabriek, Helmond
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
20:30
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
20:00
STUFF.
Bleyenberg, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Yori Swart
Bibelot, Dordrecht
20:15
Stabat Mater van Pergolesi
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Projekt Rakija
Altstadt, Eindhoven
JW Roy
Allemanswaard, Amerongen
20:00
DAAN (B)
013, Tilburg
23:00
Cymbaline / The Groovetooters
't Oude Pothuys, Utrecht
zaterdag 24 maart 2018
20:00
The Nagash Ensemble
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Kik - Hertaalt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Dropkicks 'n Moshpits
Vorstin, Hilversum
Triptides
Vera, Groningen
23:30
Das bisschen Totschlag
Vera, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
20:00
The Adele Project
van Beresteyn, Veendam
Nouveau Vélo
V11, Rotterdam
20:30
DVSN
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rome
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Karsu Dönmez
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Sneek, Sneek
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniel Lohues
Theater de Kappen, Haaksbergen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Bootleg Sixties
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Trashcan
The Jack, Eindhoven
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
The Alarm
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Mango Zabba
Stathe, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Huub van der Lubbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Flonti Stacks
Simplon, Groningen
20:30
Lakshmi / LGHTNNG
Simplon, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Paul de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Latifah
Rendezvous, Maastricht
20:30
Banner. / Matt Perriment
Red Shoe Sessions, Nijmegen
21:00
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Yori Swart
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Fleddy Melculy
Podium 't Beest, Goes
20:30
Vlek
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Danny & Michael live in concert: Door Jou
Patronaat, Haarlem
Charlotte Gainsbourg
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ray Fuego
Paradiso, Amsterdam
22:00
VETO
Paradiso, Amsterdam
Emily Jane White / House of Wolves
Paard, Den Haag