Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Dok6
Panningen
20:15
De Muze
Noordwijk
Stevenskerk
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Manifesto
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. `t Schaliken
Herentals
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Patronaat
Haarlem
17:00
LOLA050
Groningen
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Bibelot
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
Theater Bouwkunde
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Willemeen
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
21:30
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Volta
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
IJsselhallen
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Warande
Turnhout
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Vestzaktheater
Son
20:00
Moonshine
Sliedrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 19 januari 2018
20:45
Sam Baker
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Ben van Gelder
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Akcent
013, Tilburg
21:00
Abysmal Darkening + Noctambulist
Little Devil, Tilburg
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Frans Bauer
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
23:00
Jayda G
BIRD, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Waanzin
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
AmenRa
Stevenskerk, Nijmegen
20:15
Dermot Kennedy
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Ntjam Rosie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Arizmenda / BHL / Shataan / Volahn
Gebr. De Nobel, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Kingsmen tour
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Knock out / Lights Out / Sitting on Thorns
Manifesto, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Trio Martinu
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:00
Blues Dog
Vorstin, Hilversum
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde
Patronaat, Haarlem
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018
LOLA050, Groningen
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3
Café Knarie, Groningen
20:00
De Kift
So What!, Gouda
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Extremities + Hillsphere
Altstadt, Eindhoven
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
20:15
O'Dreams
Cultura, Ede
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
Jeroen Zijlstra - Waterman
Theater Bouwkunde, Deventer
Wende Snijders - Mens
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Living Room Heroes
De Regentenkamer, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Stef Bos - Kern
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Arnold Veeman / Lilian Vieira / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
20:15
Bettie Serveert
Luxor Live, Arnhem
20:30
Audrey Horne
Willemeen, Arnhem
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
21:30
Aspen Gems / Smoking Alaska
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
18:30
The Pilgrims
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Clan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Volta e Meia
Volta, Amsterdam
23:45
DJ Fett Burger / Spencer Parker
Sugar Factory, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
20:00
Wishbone Ash
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Matt Bianco
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Pieter Bast Quintet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Matt Bianco
Orangerie, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 januari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Golden Earring
IJsselhallen, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Sam Baker
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Hanger A-Team / Motörblok / Sepultribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Nordic Delight: Högni / Great News / Phlake
EKKO, Utrecht
Myrkur
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Brace
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mothership of Led Zeppelin
De Pul, Uden
20:15
Tjens Matic
De Warande, Turnhout
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
20:00
Moonshine Brigade
Moonshine, Sliedrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Isaac Gracie
Rotown, Rotterdam
20:00
Hater
Roodkapje, Rotterdam
20:30
Fay Claassen
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Matt Bianco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk