Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Café Knarie
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
De Heeren van Dongen
Dongen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Figi Theater
Zeist
21:30
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Hedon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
17:00
LOLA050
Groningen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Manifesto
Hoorn
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Patronaat
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
PopEi
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
So What!
Gouda
Stevenskerk
Nijmegen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Volta
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bootstraat
Hasselt
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Café de Noot
Hoogland
21:00
Café De Speeltuin
Breda
19:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Warande
Turnhout
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
EKKO
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
vrijdag 19 januari 2018
Wende Snijders - Mens
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3
Café Knarie, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
O'Dreams
Cultura, Ede
20:00
Absolutely Floyd
De Bosuil, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Living Room Heroes
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Dermot Kennedy
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
21:30
Aspen Gems / Smoking Alaska
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
19:00
Arizmenda / BHL / Shataan / Volahn
Gebr. De Nobel, Leiden
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
20:30
Apophys
Hedon, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
20:00
Wishbone Ash
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Trio Martinu
Kapel Bovendonk, Hoeven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Abysmal Darkening + Noctambulist
Little Devil, Tilburg
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018
LOLA050, Groningen
20:15
Bettie Serveert
Luxor Live, Arnhem
20:00
Knock out / Lights Out / Sitting on Thorns
Manifesto, Hoorn
18:30
The Pilgrims
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Clan
Melkweg, Amsterdam
21:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Kingsmen tour
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Matt Bianco
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde
Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
De Kift
So What!, Gouda
AmenRa
Stevenskerk, Nijmegen
23:45
DJ Fett Burger / Spencer Parker
Sugar Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Ntjam Rosie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen Zijlstra - Waterman
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Frans Bauer
Theater Sneek, Sneek
EMP Persistence Tour 2018
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Sam Baker
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Ben van Gelder
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Volta e Meia
Volta, Amsterdam
20:00
Blues Dog
Vorstin, Hilversum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
20:00
Matt Bianco
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Pieter Bast Quintet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Audrey Horne
Willemeen, Arnhem
zaterdag 20 januari 2018
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
21:00
Black Box Secrets + Dexter Saint Jock
Altstadt, Eindhoven
20:00
Frans Bauer
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Weval
Bootstraat, Hasselt
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
21:00
Resurrection of OnderstroomBreda
Café De Speeltuin, Breda
19:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 4
Café Knarie, Groningen
20:00
Mothership of Led Zeppelin
De Pul, Uden
20:15
Tjens Matic
De Warande, Turnhout
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
20:00
Humo's Rock Rally
De Zwerver, Oostende
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
AmenRa
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Matt Bianco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Nordic Delight: Högni / Great News / Phlake
EKKO, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Flint, Amersfoort
20:00
Bad to the Bone
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Monomyth
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
The Dutch Queen Tribute
Groene Engel, Oss
20:00
We Fall Slowly
Grote Kerk van Emmen, Emmen