Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
Posttheater
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Heeren van Dongen
Dongen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Patronaat
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Bibelot
Dordrecht
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater De Musketon
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
BIRD
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Dok6
Panningen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
21:00
Mezz
Breda
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Altstadt
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Café Knarie
Groningen
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
16:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:00
So What!
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Verwachting
Ritthem
17:00
LOLA050
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Luxor Live
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Willemeen
Arnhem
21:30
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Hedon
Zwolle
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Bosuil
Weert
22:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Iduna
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Warande
Turnhout
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Groene Engel
Oss
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
The Dance Factory
Berltsum
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
vrijdag 19 januari 2018
18:30
The Pilgrims
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Kingsmen tour
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Clan
Melkweg, Amsterdam
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
20:00
Stef Bos - Kern
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:45
Sam Baker
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde
Patronaat, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Pieter Bast Quintet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
O'Dreams
Cultura, Ede
20:30
Ntjam Rosie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
20:00
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Matt Bianco
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:00
Matt Bianco
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Living Room Heroes
De Regentenkamer, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Knock out / Lights Out / Sitting on Thorns
Manifesto, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Jeroen Zijlstra - Waterman
Theater Bouwkunde, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:00
Jayda G
BIRD, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
21:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
20:15
Frans Bauer
Theater Sneek, Sneek
21:00
Extremities + Hillsphere
Altstadt, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3
Café Knarie, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
16:30
EMP Persistence Tour 2018
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
DJ Fett Burger / Spencer Parker
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Dermot Kennedy
Doornroosje, Nijmegen
20:30
De Waanzin
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:00
De Kift
So What!, Gouda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018
LOLA050, Groningen
20:00
Blues Dog
Vorstin, Hilversum
20:15
Bettie Serveert
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Ben van Gelder
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Audrey Horne
Willemeen, Arnhem
21:30
Aspen Gems / Smoking Alaska
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
20:15
Arnold Veeman / Lilian Vieira / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Arizmenda / BHL / Shataan / Volahn
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Apophys
Hedon, Zwolle
AmenRa
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Akcent
013, Tilburg
21:00
Abysmal Darkening + Noctambulist
Little Devil, Tilburg
20:00
Absolutely Floyd
De Bosuil, Weert
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
zaterdag 20 januari 2018
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wishbone Ash
Metropool, Hengelo
20:00
Weval
Bootstraat, Hasselt
20:00
We Fall Slowly
Grote Kerk van Emmen, Emmen
22:00
Wave to the Future: met Noire Antidote & Red Velvet Deception
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
UB40
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Toontje Lager
Iduna, Drachten
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tjens Matic
De Warande, Turnhout
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
The Foreign Resort
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
The Dutch Queen Tribute
Groene Engel, Oss
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
TDF Schoolparty met Famke Louise
The Dance Factory, Berltsum
19:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Steph Cameron
Paco Plumtrek, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stef Bos - Kern
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sranan Gowtu
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Singshop shownight
PopEi, Eindhoven
20:30
Sam Baker
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
20:45
Rockabilly Blitz: Supersonics / The Pearls / The Tumblin' GoGo's
Neushoorn, Leeuwarden