Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Hedon
Zwolle
Baroeg
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Flux
Zaandam
Diligentia
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Het Bolwerk
Sneek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Vasim
Nijmegen
21:30
P3
Purmerend
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
dB's
Utrecht
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
Theater Sneek
Sneek
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Innocent
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Patronaat
Haarlem
Veluvine
Nunspeet
20:00
Roepaen
Ottersum
Bon theater
Medemblik
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Iduna
Drachten
Manifesto
Hoorn
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Pub Esser
Boxmeer
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
De Kattendans
Bergeijk
23:00
Patronaat
Haarlem
NXT Events
Gemert
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
19:30
Theater aan het Spui
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Werftheater
Utrecht
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Venray
Venray
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Garage
Venlo
Rotown
Rotterdam
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Schalm
Veldhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
23:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Ahoy
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
013
Tilburg
14:30
De Pul
Uden
21:00
KOFA
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
De Peppel
Zeist
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater PePijn
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 17 november 2017
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Feuerengel
Hedon, Zwolle
Ferocious Dog
Baroeg, Rotterdam
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
Eskimo Callboy
De Flux, Zaandam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Dromen van Syrië - JazzArt Orchestra olv Martin Fondse & Shaza Hayek
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Dope D.O.D.
Het Bolwerk, Sneek
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Staat
De Vasim, Nijmegen
21:30
De Dijk
P3, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
Call It Off
Metropool, Hengelo
20:30
CaboCubaJazz
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Bumblefoot
Paard, Den Haag
20:30
Bløf
De Spot, Middelburg
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Blackfoot Gypsies
Q-Factory, Amsterdam
Blackbriar
Willemeen, Arnhem
Billy Ocean
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:00
Bear's Den
Lotto Arena, Antwerpen
20:45
Average White Band
Neushoorn, Leeuwarden
As We Go / Ink Bomb
Innocent, Hengelo
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
And So I Watch You From Afar
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
AmenRa
C.C. Strombeek, Grimbergen
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
5 Years Tangram
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 18 november 2017
20:30
Yung Nnelg
EKKO, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Warhaus
TivoliVredenburg, Utrecht
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Ulver
Patronaat, Haarlem
Trijntje Oosterhuis
Veluvine, Nunspeet
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Roepaen, Ottersum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
21:00
The Sum Of
Poppodium Volt, Sittard
The Paladins
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Nits
Theater de Mythe, Goes
20:00
The Kik
Iduna, Drachten
The Hillbilly Moonshiners
Manifesto, Hoorn
20:00
The Fureys
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
The Fiscus
Pub Esser, Boxmeer
21:00
The Dubbeez
De Piek, Vlissingen
20:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
20:00
The Covernant
The Jack, Eindhoven
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Takida
NXT Events, Gemert
21:30
Sweet Mary Jane
Groote Weiver, Wormerveer
19:30
Swapan Chaudhuri en Ken Zuckerman
Theater aan het Spui, Den Haag
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
21:00
Stillwave
Altstadt, Eindhoven
Stephanie Struijk
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Spinvis
Fluor, Amersfoort
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Sólstafir / Myrkur / Árstíðir
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
23:00
Shotgun Shacks
Neushoorn, Leeuwarden
Shishani
Theater de Garage, Venlo
Sam Fender
Rotown, Rotterdam
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience)
De Bosuil, Weert
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Popronde 2017
Groene Engel, Oss
23:00
Petersburg Orderer
Vera, Groningen
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
20:30
NeOropa
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Nadja Filtzer
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Mirage
Vorstin, Hilversum
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
19:45
Mighty Oaks
013, Tilburg
14:30
Masters of Metal
De Pul, Uden
21:00
Massa / Razorblade Messiah
KOFA, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Mammút
V11, Rotterdam
20:00
Magnacult
De Peppel, Zeist
19:30
Magic Wand
Gebr. De Nobel, Leiden
Made In Belgium: Millionaire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
LIVE: Florian Lohoff Band (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leonie Meijer - Hier.
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Klangstof
Luxor Live, Arnhem