Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
De Helling
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
C.C. De Brouckere
Torhout
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Extase
Tilburg
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
21:00
Arminius
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Huis Verloren
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Capitole
Gent
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Altstadt
Eindhoven
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Mezz
Breda
23:00
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Gigant
Apeldoorn
Zuiderpershuis
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
woensdag 26 oktober 2016
19:30
Demob Happy
Sugar Factory, Amsterdam
Crystal Fighters
Paradiso, Amsterdam
Passenger
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Xenia Rubinos
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tamarin Desert
Paradiso, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
Raul Midón
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Rude Rich and the High Notes / The Phantoms
Winston, Amsterdam
Dagny
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ricky Koole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 27 oktober 2016
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Drive Like Maria
Hedon, Zwolle
Nik West
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Mulligan Brothers
De Schalm, Westwoud
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Nasty
De Helling, Utrecht
19:00
Saliva / Soil
TivoliVredenburg, Utrecht
Miss Montreal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Thailo
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Kid Harlequin
dB's, Utrecht
20:30
traumahelikopter
EKKO, Utrecht
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Meridian Brothers - Hallucinerende dansbare tropische gekte uit Colomb
RASA, Utrecht
21:30
Hofman Live: Daniel Cane & The Rebellion i.s.m. ESN Utrecht
Hofman, Utrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Brouckere, Torhout
19:00
Venom Inc (UK) + Vital Remains (USA) + Mortuary Drape (ITA) + supports
Little Devil, Tilburg
19:30
Aisles
Extase, Tilburg
Nena
013, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Marble Sounds
Rotown, Rotterdam
20:00
Admiral Freebee
LantarenVenster, Rotterdam
Raul Midón
BIRD, Rotterdam
21:00
Jef Neve & Typhoon
Arminius, Rotterdam
22:00
Mayin
BIRD, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Welkom bij de Fresku show
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Causes
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
De Kift / Rats on Rafts
Gebr. De Nobel, Leiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
Drivin' N' Cryin'
Het Huis Verloren, Hoorn
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Oldenosborn - #Life
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Shane Alexander
Vorstin, Hilversum
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Stenge, Heinkenszand
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hollis Brown
Nieuwe Nor, Heerlen
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Patronaat, Haarlem
20:00
Hypochristmutreefuzz
Patronaat, Haarlem
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Benjamin Francis Leftwich
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Indian Askin
Altstadt, Eindhoven
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Passenger
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Cookies & Cream
Mezz, Breda
23:00
Klub Bulk X Los Bangeles Dagger DX + Cintasoul + L33 + Jaël
Mezz, Breda
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Zuco 103
Luxor Live, Arnhem
21:00
I Am Oak
Luxor Live, Arnhem
Fairport Convention
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Peter Pan Speedrock
Gigant, Apeldoorn
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
19:30
Dub Inc
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fifth Harmony
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Jordan Rakei
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gosto
Bitterzoet, Amsterdam
Pip Blom
Paradiso, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band - Reprise
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam