Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Extase
Tilburg
Capitole
Gent
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Taverne
Bergen
C.C. De Brouckere
Torhout
Tolhuistuin
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
P60
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Mezz
Breda
21:00
Paradiso
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Het Huis Verloren
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Altstadt
Eindhoven
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Stenge
Heinkenszand
21:00
Arminius
Rotterdam
20:30
De School
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
dB's
Utrecht
23:00
Mezz
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
RASA
Utrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
22:00
Club Mystique
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
De Helling
Utrecht
Paard
Den Haag
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Almere
Almere
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
BIRD
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
woensdag 26 oktober 2016
20:00
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Tamarin Desert
Paradiso, Amsterdam
Taylor Davis
Trix, Antwerpen
20:30
Tears & Marble
Patronaat, Haarlem
20:30
The Chronometer’s Orchestra
Brebl, Nijmegen
20:30
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
22:00
The Reverend Shawn Amos
Merleyn, Nijmegen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Xenia Rubinos
Melkweg, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 27 oktober 2016
20:00
Admiral Freebee
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Aisles
Extase, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Amsterdam Klezmer Band / Benjamin Herman
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Brouckere, Torhout
Bazart
Tolhuistuin, Amsterdam
Benjamin Francis Leftwich
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Birth of Joy
P60, Amstelveen
21:00
Carminho - Canto
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Causes
Muziekgieterij, Maastricht
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Cookies & Cream
Mezz, Breda
21:00
Cory Henry & The Funk Apostles
Paradiso, Amsterdam
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
19:30
De Kift / Rats on Rafts
Gebr. De Nobel, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
21:00
DJ graham B
Billie's Bar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Drive Like Maria
Hedon, Zwolle
Drivin' N' Cryin'
Het Huis Verloren, Hoorn
19:30
Dub Inc
Melkweg, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band - Reprise
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fairport Convention
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fifth Harmony
Heineken Music Hall, Amsterdam
23:45
Gedonder met: ROOM
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gosto
Bitterzoet, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Hofman Live: Daniel Cane & The Rebellion i.s.m. ESN Utrecht
Hofman, Utrecht
20:30
Hollis Brown
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Hypochristmutreefuzz
Patronaat, Haarlem
21:00
I Am Oak
Luxor Live, Arnhem
20:30
Indian Askin
Altstadt, Eindhoven
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Stenge, Heinkenszand
21:00
Jef Neve & Typhoon
Arminius, Rotterdam
20:30
Jenny Hval
De School, Amsterdam
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jordan Rakei
Melkweg, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Kid Harlequin
dB's, Utrecht
23:00
Klub Bulk X Los Bangeles Dagger DX + Cintasoul + L33 + Jaël
Mezz, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
Loyle Carner
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marble Sounds
Rotown, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Mayin
BIRD, Rotterdam
21:00
Meridian Brothers - Hallucinerende dansbare tropische gekte uit Colomb
RASA, Utrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
22:00
Ministry Jam Session Reunion
Club Mystique, Amsterdam
Miss Montreal
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Nasty
De Helling, Utrecht
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Paard, Den Haag
Nena
013, Tilburg
Nik West
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Passenger
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij
Schouwburg Almere, Almere
Paul de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Peter Pan Speedrock
Gigant, Apeldoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Pip Blom
Paradiso, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Raul Midón
BIRD, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Patronaat, Haarlem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
19:00
Saliva / Soil
TivoliVredenburg, Utrecht
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Shane Alexander
Vorstin, Hilversum
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Odeon, Zwolle