Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:30
Café Trianon
Nijmegen
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:30
P60
Amstelveen
15:30
NiXenMeer
Enschede
16:00
A9 studios
Uitgeest
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bar3
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
De Amer
Amen
20:00
Le Forum
Liège
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Roma
Antwerpen
Metropool
Hengelo
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Vk*
Brussel
19:00
Sojo
Leuven
19:00
The Waterhole
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
De Oosterpoort
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Q-bus
Leiden
20:00
Extase
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De School
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Mezz
Breda
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Corneel
Lelystad
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
zondag 08 mei 2016
15:00
Circle II Circle
Baroeg, Rotterdam
15:00
FemME metal metal battle - halve finale 2
PopEi, Eindhoven
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:30
Birds of Chicago
Café Trianon, Nijmegen
15:30
Black Oak
De Kloveniersdoelen, Middelburg
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Monomyth + Mulch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:30
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
15:30
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
16:00
Abba Gold
A9 studios, Uitgeest
16:00
Brahms 2
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:30
Sunday Kids
Mezz, Breda
17:00
Friction & The Roots Drivers
Taverne, Bergen
K3
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
19:00
Vanessa Carlton
Melkweg, Amsterdam
Buzzcocks
Melkweg, Amsterdam
Will And The People
Hedon, Zwolle
20:00
Basia Bulat
Paradiso, Amsterdam
20:00
Birdbones / Life`s Electric / The Pendulum's Motion
Bar3, Rotterdam
20:00
Boudewijn de Groot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
20:00
Frank Michaël
Le Forum, Liège
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
20:00
Scarecrow
Patronaat, Haarlem
Shreya Ghoshal
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Grenswerk, Venlo
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
The Aggrolites
De Helling, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:30
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
Gov't Mule
Metropool, Hengelo
Kevin Morby
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Leyla McCalla
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Howlin'
Paard, Den Haag
21:00
Dan Sartain
Metropool, Hengelo
21:00
Danielle Nicole (Trampled Under Foot)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
My Bubba
Molen De Ster, Utrecht
21:00
New Cool Collective Big Band / Thierno Koite
Paradiso, Amsterdam
21:00
Tory Lanez
Patronaat, Haarlem
maandag 09 mei 2016
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Chipmunk
Vk*, Brussel
19:00
Farflung
Sojo, Leuven
19:00
The Uprisers
The Waterhole, Amsterdam
David Duchovny
Melkweg, Amsterdam
Long Distance Calling
013, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
Simple Plan
De Oosterpoort, Groningen
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Walking On Cars
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
Odile / The Mysterons
Melkweg, Amsterdam
Troye Sivan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
20:00
David Ramirez
Q-bus, Leiden
20:00
Fumaça Preta
Extase, Tilburg
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Iggy Pop / Josh Homme
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Boxer Rebellion
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Common Linnets
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Beverly
De School, Amsterdam
20:30
Dan Sartain
Merleyn, Nijmegen
20:30
De Nederlandse Bachvereniging
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Magnum
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Milow (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
Naomi Shelton & The Gospel Queens
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Noa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The Elvis Concert 2016
Corneel, Lelystad
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
21:00
Matthew and the Atlas
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Quantic Live
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Aidan Knight
V11, Rotterdam
21:30
Quilt
Paradiso, Amsterdam
woensdag 11 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniel Lohues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld